Noslēdzies konkurss “Novadpētniecība manā bibliotēkā”

Pavasara pusē aicinājām Valkas reģiona publisko bibliotēku vadītājas piedalīties novadpētniecības konkursā “Novadpētniecība manā bibliotēkā”. Konkursa uzdevums bija veidot aprakstus vai vizualizācijas par bibliotēku Novadpētniecības krājumos pieejamajiem materiāliem. Rosinājām “neturēt sveci zem pūra”, bet stāstīt, rādīt un lepoties ar saviem novadpētniecības “dārgumiem”. Vēlējāmies, lai ikvienam Smiltenes, Strenču un Valkas novada iedzīvotājam taptu skaidrs, ka arī bibliotēkās var atrast vērtīgu informāciju par savu novadu un tā cilvēkiem.

Priecājamies par Kārķu, Jērcēnu, Vijciema, Plāņu un Valkas pagasta bibliotēku atsaucību un sakām paldies par dalību konkursā. Žūrijas vērtējumā vislielāko atzinību izpelnījās Kārķu pagasta bibliotēkas vadītājas Ingas Bāliņas veidotais darbs.

Iepazīstinām ar konkursam “Novadpētniecība manā bibliotēkā” iesūtītajiem darbiem:

Informāciju sagatavoja:
Jana Čākure