Jaunākās grāmatas

Tuk - Tuk

 

Autors: Ilo Pikovs, Anne Pikova

 

Kādu dienu klusajā un mierīgajā mežā sāk skanēt skaļa klaudzināšana. Visi putni un zvēri ir šausmās: kas te notiek, kurš taisa tādu jandāliņu un traucē ierasti rāmo dzīvi?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

 

Traktora Ervīna piedzīvojumi

 

Autors: Ērika Loiteršteine- Saveļjeva

 

Ervīns ir jauns un ziņkārīgs traktors. Ar viņu garlaicīgi nav ne brīdi! Ervīns tev parādīs, cik svarīga ir savstarpēja izpalīdzība, pastāstīs par saviem sapņiem, par to, cik svarīgi ir ieklausīties sirdsbalsī, sadzirdēt savas vēlmes un tās īstenot, kā arī to, ka vienmēr ir izvēle un viss atkarīgs no tevis paša.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Mēs būsim viens otram / Ledus sirds II

 

Pietiek vien ar dažām minūtēm dienā, kas pavadītas lasot kopā ar bērnu, lai veicinātu interesi par grāmatām. Tas lieliski attīsta iztēli un valodas prasmes, rosina ziņkāri un nostiprina koncentrēšanās spējas.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
 

Poķu stāsti

 

Autors: Edgars Valters

 

Dzīve nomaļajā meža mājiņā rit rāmi un saskanīgi. Poķu zinātkāre ir nerimstoša, viņi atkal un atkal iztaujā Pūko un grib visu saprast. Kā radusies uguns? Vai bērzs nenokaltīs, ja tam notecinās sulas? Cik ātri ods kustina spārnus? Kāpēc saule aust vienā debespusē, bet riet citā? Tie ir tikai daži no viņu nebeidzamajiem jautājumiem. Vecītis labprāt stāsta, ko pieredzējis, dzirdējis un lasījis. Un gan jau arī šo to piefantazē!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?

 

Autors: Agnese Vanaga

 

Grāmatas galvenais varonis ir kaķis – cēls šķirnes kaķis ar īpašu raksturu un augstu pašapziņu. Tieši viņš ir tas, kurš lasītājam izstāsta par pupuķi, zivju gārni, odzi, sikspārni, skudrām, vāveri, ezi, kurmi, bebru un citiem, jo viņam ir tas gods, prieks vai – gluži otrādi – nepatīkams pārsteigums ar šiem dzīvniekiem sastapties.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
 

Pankūku torte

 

Autors: Svens Nūrdkvists

 

Aizraujošs, fantāzijas pārpilns stāsts par pankūku tortes cepšanu kaķim, kuram dzimšanas diena ir trīs reizes gadā.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Latviešu fabulas lieliem un maziem

 

Fabula – tā ir kā kārtains pīrāgs. Dzejas darba pamatkārtas veido spraigs sižets un aktuāls vēstījums, gardais sacepums rotāts ar asprātīgu tēlu figūrām, un to pieņemts pasniegt ar humora un ironijas aso mērci. Krājumā ietvertas fabulas, kas tapušas no 19. gadsimta vidus līdz pat mūsdienām. Darbi sarindoti hronoloģiskā secībā, sākot ar Fridrihu Mālberģi un noslēdzot ar Pēteri Brūveri. Grāmata ir ne vien aizraujoša lasāmviela, bet arī lietojama kā palīgs, apgūstot teātra mākslu un publisko runu.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Visi ir visgudrākie

 

Autors: Contra

 

Igauņu dzejnieks Contra (īstajā vārdā – Margus Konnula) uzrakstījis jautrus, delverību pilnus dzejoļus par skolu un mācīšanos. Zem uzjautrinošās joku virskārtas atrodamas nopietnas atklāsmes par svarīgām vērtībām.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

36 un 6 kaķi

 

Autors: Halina Vdovičenko

 

36 un 6 kaķi – tieši tik grāmatas astaino varoņu, ne vairāk un ne mazāk – kādā lietainā vakarā apmetās Krepa kundzes dzīvoklī pret viņas gribu. Taču nepiekāpīgās saimnieces sirdi pret bezmāju kaķiem atmaidzināja sfinksu šķirnes kaķene vārdā Baronese. Ne Krepa kundze, ne viņas krustdēls Stass pat iedomāties nevarēja, par ko izvērtīsies 36 lielu un 6 mazu kaķu ielaušanās viņu mazajā dzīvoklī, un ka šī satikšanās būs īsts veiksmes stāsts gan kaķiem, gan cilvēkiem.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Armando

 

Autors: Mika Kerenens

 

Armando ir pirmklasnieks, kurš vairāk par visu pasaulē vēlas spēlēt futbolu. Zēna izskats atšķiras no skolasbiedriem, tāpēc ar viņu neviens negrib draudzēties. Armando futbola spēles talants ir iedzimts, jo pat čiekura spārdīšana viņam padodas ļoti prasmīgi un futboliski. Argentīna ir pasaules slavenāko futbolistu dzimtene, kurā ir dzimuši daudzi talantīgi futbolisti - Lionels Mesi, Djego Maradona un citi, kuru gaitām seko miljoniem futbola fanu visā pasaulē. Armando futbolista talants ļauj viņam iegūt draugus Tallinas skolā un “atkausē” dažkārt tik atturīgo klasesbiedru sirdis, īpaši meiteņu, daloties ar tango deju soļu noslēpumiem.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Kaķis mākoņos

 

Autors: Andra Manfelde

 

Deviņgadīgā Elza kopā ar vecākiem dzīvo Dubultos starp upi un jūru pie nīgrās Lū tantes, kuru nedrīkst uztraukt un kura ir par vecu, lai ar meiteni dotos pastaigās vai pavadītu laiku pie jūras. Tāpēc Elzai dienu no dienas jānīkst pagalmā. Kādu dienu Elzu apciemo ne vien runājošs, bet arī lidojošs kaķis vārdā Kaķis, kas garlaicības mākto meiteni aiznes uz pavisam dīvainu pasauli.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Čells, Sofija un Parīzes jumti

 

Autors: Katrīna Randela

 

Kuģim nogrimstot, Lamanša jūras šauruma ūdeņos tiek atrasts čella futrālis un tajā – maza meitenīte. Viņas glābējs ir ekscentriskais zinātnieks Čārlzs Maksims, kas dod viņai vārdu Sofija un ņem savā paspārnē.
Meitene izaug ar ciešu pārliecību, ka reiz atradīs savu mammu, kas noteikti spēlē čellu un dzīvo Parīzē. Un kādu dienu viņi abi ar Čārlzu sēžas vilcienā un dodas uz Parīzi, bet tur...

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

 

Asins lietus

 

Autors: Māris Rungulis, Kristiāns Brekte

 

Grāmatā̄ “Asins lietus” skolotāja iesaista bērnus skolas žurnāla veidošanā̄. Sestklasnieki nolemj žurnālā̄ ievietot savas apkaimes nostāstus. Izrādās, ka baisus notikumus ir piedzīvojusi arī viņu klases audzinātāja, kuras mājās notiek spoku stāstu vakars. Vai gliemeži tiešām var apēst cilvēku? Kāpēc no ķīmijas kabineta griestiem pil asins lietus, uz kurieni katru nakti pa sliedēm traucas spoku vilciens? Kāds spoks vēstulē̄ viņiem pats atklāj savu noslēpumu...

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Piparkūku pipari / Ziemassvētku dziesmas Raibās dziesmas

 

Autors: Gunārs Freidenfelds

 

Latviešu komponista Gunāra Freidenfelda jaunajā dziesmu krājumā atrodamas divas dziesmu kopas. Viena no tām veltīta Ziemassvētkiem un noderēs svētku pasākumos, otra- „Raibās dziesmas”- veltīta dažādiem tematiem un var noderēt gan koncertiem, gan muzikāliem uzvedumiem un mūzikas stundām.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Dziedi, dziedi, putenīti!

 

Grāmatā apkopotas latviešu tautas pasakas un tautasdziesmas par ziemu un Ziemassvētku tradīcijām.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

 

Minecraft Varenās celtnes

 

Vai tev padodas būvniecība? Vai nepieciešama iedvesma nākamajam vērienīgajam projektam? Tavi meklējumi ir galā! Grāmatā ir apkopoti daudzi fantastiski projekti, kas iedvesmos visu vecumu "Minecraft" cienītājus.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Kalambols laiku lokos

 

Autors: Džoanna K. Roulinga

 

Ja kādreiz esi gudrojis, no kurienes radies zelta zibsnis, kā tapa āmurgalvas un kāpēc uz Klingtonas “Klaidoņu” formastērpa ir attēlots gaļas cirvis, tev jāizlasa KALAMBOLS LAIKU LOKOS.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Laipni lūgti muzejā: Botanicum

 

Autors: Ketija Vilisa

 

Laipni lūgti Botanicum! Šis muzejs vienmēr ir atvērts un var lepoties ar izcilāko augu un sēņu kolekciju pasaulē, sākot ar mikroskopiska izmēra aļģēm līdz pat milzīgiem, astoņdesmit metru augstiem kokiem. Kā noritējusi augu evolūcija un radusies to pārsteidzošā daudzveidība uz Zemes? Iepazīsti augu valstību visā tās diženumā!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Laipni lūgti muzejā: Anatomicum

 

Autors: Keitija Vīdemane, Dženifere Pekstone 

 

Sērijas “Laipni lūgti muzejā” jaunā grāmata iepazīstina ar cilvēka ķermeņa noslēpumiem. Tas ir dzīvs mehānisms ar simtiem un tūkstošiem sastāvdaļu, kas darbojas vienoti un nosaka to, kādi esam.
Ceļojot pa šīs grāmatas lappusēm, jūs nokļūsiet cilvēka ķermeņa iekšienē un uzzināsiet, kā izskatās un kā darbojas galvenās orgānu sistēmas.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Ziemassvētku pelēna noslēpums

 

Sirsnīgs stāsts par dāvināšanas prieku lielām un mazām pelēm!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Peppa Pig. Pepa sastop Ziemassvētku vecīti

 

Pepas bērnudārza grupiņa iestudē svētku ludziņu. Cūciņa ielūdz arī Ziemassvētku vecīti, bet viņam tir tik daudz darba! Par laimi, īpašais viesis pagūst ierasties tieši laikā!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Rotaļlietu stāsts 4: Mazais kinostāsts

 

Paviesojies brīnumu pilnajā Disney/Pixar studijas animācijas filmu pasaulē!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Muris un Ņuris: Draudzēsimies!

 

Draiskie uzdevumi palīdzēs bērniem saprast, cik jauki ir draudzēties.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

   

Banānu svētki : stāsts miedziņam

 

Klāt lielie banānu svētki, bet pērtiķi nozaguši visus gardos augļus! Varenie putni steidz izplest spārnus. Vai viņiem izdosies apturēt palaidņus un izglābt svētkus?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

   

 Maša un Lācis. Dārgumu medības : meklē un atrodi!

 

Vērīgi aplūko attēlus un palīdzi Mašai atrast norādītās lietas.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Ķepu Patruļa: Mācies alfabētu!

 

Pievienojies brašajiem kucēniem un apgūsti latviešu valodas alfabēta burtus!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
   

Kā Lupatiņi mācījās. Lupatiņi laukos

 

Lupatiņi aizver acis un klausās Lakatiņa lasītajā grāmatā, kas pa taciņām un ceļiem aizved rotaļu biedrus uz mežiem, pļavām, purvu, ieved noslēpumainā alā. Kalnos Lupatiņi redz strautus, kas pāraug lielās upēs. Nonākuši jūras krastā, viņi ierauga, cik tas var būt piemēslots. Stāsta beigās Lupatiņi izkāpj kādā nezināmā jūras salā. Grāmatas saturu caurvij dabas tēma: augi, putni, kukaiņi, dzīvnieki un dabas parādības. Lupatiņi meklē atbildes uz tiem pašiem jautājumiem, kurus mēdz uzdot bērni. Vai meža zemenītes mežmalā kāds iestādīja? Vai āboli aug tāpat kā kartupeļi – zemē, vagās? Ko var dabūt no gotiņas – ābolus vai pienu? Kas ir siens, ko ēd gotiņa? Kas ir aizsargājamie augi un kāpēc tos nevajadzētu plūkt? Kā plastmasas pudele nonāca jūrā?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
   

Kā Lupatiņi mācījās. Lupatiņi pie galda

 

Grāmata palīdzēs sameklēt atbildes uz dažādiem jautājumiem, kas rodas pie Lupatiņu brokastgalda: ja Kaķis valkātu čības, cik čību viņam vajadzētu? Kur dzīvo jūraszirdziņš? Kā šūpojas Spilventiņa krēsliņš? Cik mašīnai riteņu un ko var darīt ar bungām? Kāpēc putni lido un kā sauc zirga bērniņu? Kā Kaķis mazgā savu deguntiņu?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Kā Lupatiņi mācījās. Lupatiņu pilsēta

 

Pilsētā rodas daudz jaunu jautājumu: vai Lupatiņi zina, ko darīt ar bibliotēkas grāmatu, kad tā izlasīta? Kā nosūtīt draugam vēstuli? Kas ar paciņām un vēstulēm notiek pastā? Vai muzejos apskatāmas tikai gleznas? Vai Lupatiņu Veselības centrā cilvēka garumu mēra no augšas uz leju vai no apakšas uz augšu? Kāpēc Kaķis neies peldbaseinā ne šodien, ne rīt?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Miedziņš nāk! Sirsnīgi stāsti un dzejolīši omulīgam vakaram

 

Kad pienāk vakars, šķir vaļā šo burvīgo grāmatu un lasi pats vai kopā ar vecākiem. Būs tik jauki iedraudzēties ar pandēnu, kurš ļoti mīl savu māmiņu. Tevi gaida tikšanās ar lācēnu, kuram bail no tumsas, kā arī varēsi doties nakts gaitās kopā ar ņipro trušu puiku. Smaidu radīs jaukās ilustrācijas - varbūt vēlāk redzēsi mīlīgos zvēriņus savos krāsainajos sapņos?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Aizraujoši stāsti zēniem

 

Aizraujošo stāstu krājums ar brīnišķīgām ilustrācijām palīdzēs attīstīt iztēli, papildinās vārdu krājumu un iedvesmos bērnus pašus ķerties pie lasīšanas.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Burvīgi stāsti meitenēm

 

Stāstu krājums ar brīnišķīgām ilustrācijām palīdzēs attīstīt iztēli, papildinās vārdu krājumu un iedvesmos bērnus pašus ķerties pie lasīšanas.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Manu brīnišķīgo pasaku krājums

 

Klasisku ilustrētu pasaku pārstāsti mudinās vismazākos lasītājus ne reizi vien kopā ar Džeku kāpt lielajā pupā, satikt ballē Pelnrušķīti, Zeltmatītes pavadībā viesoties lāču namiņā un piedzīvot vēl daudz ko citu.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Meža draugu piedzīvojumi

 

Pievienojies Ozolu meža dzivnieciņiem aizraujošās dēkās. Sirsnīgās pasakas, kas papildinātas ar skaitām ilustrācijām, izklaidēs un ieaijās miedziņā.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Pasakas ģimenei turpinās...

 

 Autors: Inese Valtere 

 

Grāmata aizvedīs mazos lasītājus ceļojumā pa dažādām galaktikām, planētām un zemēm. Ļaujot iepazīt bardakiešus un mollīšus, dažādas princeses, prinčus un karaļus, skaistās planētas Roze iedzīvotājus zibsnīšus un sirsnīgo citplanētieti Bruno.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Dzīvnieku stāsti

 

Tikšanās ar jauniem un seniem draugiem - Disney studijas animācijas filmu varoņiem. Gatavo brokastis kopā ar žurkulēnu Remiju, iepazīsties ar pelēna Timotija vecākiem, palīdzi kaķēnam Figaro atgriezties mājās un piedzīvo vēl daudz citu aizraujošu notikumu kopā ar jaukajiem dzīvnieciņiem!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Pīters Pens

 

Vai zināt, kur atrodas pasakainā Nekurzeme? Lidojiet līdzi Pīteram Penam un Skārdulītei, viņi parādīs!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

   

Mani mīļie

 

Autors: Jāzeps Osmanis

 

Lasītāji pazīst J. Osmani kā daudzu bērnu dzejas grāmatu un citu literāru darbu autoru. Daudzi nezina, ka rakstnieks daudz laika pavadīja arī pie molberta. Gleznu motīvi izvēlēti šīs grāmatas ilustrācijai. Grāmata stāsta par mūsu mīļajiem, ar kuriem mostamies, pavadām laiku, ar kuriem saista mūsu ikdiena. Iepazīsimies arī ar dzejnieka uzticamo pavadoni - brūno taksi Rūdi. Starp dzejas rindām ieritinājusies arī baltā kaķenīte Mikija.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Mazais pūķis Kokosrieksts un vampīrdēka

 

Autors: Ingo Zīgners

 

Mazais pūķis Kokosrieksts un viņa draudzene Matilde nespēj noticēt: Pūķu salā ir uzradies vampīrs, kas naktīs lidinās apkārt, iedvešot visiem bailes. Kas negantelim te darāms? Vai Durberts grib sakost pūķus, lai pārvērstu viņus par vampīriem? Par laimi, Kokosriekstam dūšas netrūkst, un viņš dodas meklēt mazo asinssūcēju, lai parunātu ar viņu kādu biezāku vārdu. Vai Kokosriekstam izdosies atklāt vampīra noslēpumu?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Maģisko zvēru skola

 

Autors: Margita Auere

 

Jaunajā skolā Ida nejūtas īsti labi. Taču tad skolotāja mis Kornfīlda pastāsta bērniem par maģisko zooveikalu un Ida saņem maģisko zvēru: burvīgo lapsēnu Rabatu. Savukārt Benijs ļoti vēlas, lai par viņa pavadoni kļūtu kāds plēsīgais dzīvnieks. Tad citi viņu beidzot ņemtu nopietni.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Visi skaitās

 

Autors: Kristina Rūšifte

 

Tas, kas padara “Visi skaitās” pārlasīšanu interesantu, ir veids, kā autore ļauj vieniem un tiem pašiem cilvēkiem parādīties dažādās lappusēs, kā tie dzīvo savu dzīvi un stāstītāja balss notiekošo komentē tikai ar mājieniem. Divi cilvēki, kuri katrs atsevišķi jūtas vientuļi liftā vienā lappusē, citā lappusē satiekas bibliotēkā un galu galā apprecas. Kādā citā no šiem ministāstiņiem sieva palīdz vīram izbēgt no cietuma. Grāmatas autore ir atklājusi jaunu veidu, kā strādāt mudžgrāmatu žanrā. Viņas risinājums ir vienlaikus negaidīts un elegants un mudina pārlasīt grāmatu vēl un vēl.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Brāļi

 

Autors: Barts Mūjārts

 

Barta Mūjarta varonis ir “sarežģītais zvirbulēns”, kurš pirms gulētiešanas nedomā “parastās” bērnu domas par simts aitiņām, bet gan par eksistenciālām un ļoti specifiskām lietām: “Es paliku guļam, saritinājies zem segas, ar ciet acīm. Palauzīju galvu par to, ko jau zinu. Zināju, ka dažiem kapu apbedījumiem nav smakas un mirušajiem, kas augšāmcēlušies, arī kaut kas ir, taču par to, ka mūsu tēvs sūc asinis vai kādreiz jau bijis nomiris, es negribēju prātot. Es ātri domāju par ko citu. Vai mūsu tēvs kādreiz ir odis pēc kaut kā vēl, ne pēc tabakas no zilās paciņas, to es gribēju ātri saprast.”

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

 

Harijam augot : divpadsmit stāstiņi par kādu zēnu un tehnoloģiju attīstību - no viņa pirmā līdz divpadsmitajam gadam

 

Autors: Rudīte Kalpiņa

 

Ārkārtīgi runātīgais un uz komunikāciju vērstais Harītis pieskaitāms zūmeru paaudzei, kas jau no agra vecuma prot apieties ar digitālajām tehnoloģijām un vēlas turēt līdzi tehnoloģiju attīstības nerimstošajam skrējienam. Harīša mātei un omītei ir cita dzīves pieredze, tāpēc dažādu laikmetu sadure viņu starpā ir neizbēgama. Situatīvo stāstiņu darbības fonā viegli ironiski iezīmētas arī Latvijas sociālpolitiskās reālijas.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Astoņdesmit dienās ap zemeslodi

 

Autors:  Žils Verns

 

Kādu vakaru noslēdzis derības Reformatoru klubā, angļu džentlmenis Fileass Fogs kopā ar savu sulaini Āķi dodas aizraujošā ceļojumā apkārt pasaulei. Pārvietojoties ar tvaikoni, vilcienu, burinieku, kamanām un pat ziloni – turklāt līdzi ņemot vien nelielu ceļasomu –, Fileass Fogs ir apņēmības pilns derībās uzvarēt. Taču ar karstasinīgo Āķi līdzās viņš tiek ierauts arvien jaunos piedzīvojumos: bezbailīgie ceļabiedri nonāk apšaudē ar indiāņiem, izvairās no apcietinājuma, pārdzīvo viesuļvētru un izglābj indiešu atraitni no sārta – un tā ir tikai daļa no visiem pārbaudījumiem, ar ko viņiem nākas sastapties. Turklāt ceļotājiem pa pēdām dzenas neatlaidīgais Skotlendjarda detektīvs Fikss, kas kļūdaini domā, ka Fogss ir aplaupījis Anglijas banku.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Neparasti jautājumi un atbildes. Glābsim zemi!

 

Autors: Kamila de la Bedojēra

 

Jautrie zīmējumi un neparastie fakti palīdzēs tev saprast, cik vajadzīga un patiešām apbrīnojama spēj būt mūsu planētas aizsardzība.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
   

Dzīvnieki. Pēti un darbojies. Atlants

 

Kartes, biomas, dzīvnieki, pārsteidzoši fakti, pareiza uzvedība dabā, aizsargājamas sugas, vides apdraudējumi. Iepazīsti pasaules dzīvniekus jautrā un interaktīvā veidā!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Eiropa. Pēti un darbojies. Atlants

 

Kartes, valstis, kultūra, karogi, ēdieni, ievērojamas vietas, vēsture un ģeogrāfija. Iepazīsti Eiropu jautrā un interaktīvā veidā!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Pirmais atlants. (ar plakātu - pasaules karti)

 

Iespēja ar bagātīgi ilustrētā atlanta palīdzību apceļot zemeslodi. Vairāk nekā 20 karšu, ko pētīt, un piedevām vēl plakāts ar pasaules karti ļaus uzzināt daudz aizraujoša par mūsu brīnišķīgo planētu!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Orķestris lai skan!

 

Autors: Eliseo Garcia

 

Martas ģimenei pieder mūzikas instrumentu veikals. Pie meitenes ciemos atnākuši draugi, jo vēlas nodibināt orķestri. Kurš instruments piestāvētu Laurai? Vai kāds spēlēs arī klavieres? Un kurš būs orķestra diriģents?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Dārza putnu mazā dziesmu grāmata

 

Grāmatā aprakstīti 12 dārzos un to tuvumā sastopami putni – lielā zīlīte, melnais mežastrazds, sarkanrīklīte, žubīte un citi. Īsi raksturota katra putna sastopamība, barība, ligzda, olas, izskats, garums un dzīvesveids. Taču grāmatas īpašā pievilcība rodama putnu balsu ierakstos, kurus iespējams atskaņot, nospiežot attiecīgo pogu ar putna attēlu.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

101 lielisks zinātnes eksperiments

 

Šajā grāmatā ir simtu viens lielisks eksperiments topošajiem ģēnijiem.Uzzini, kā ar ikdienišķiem priekšmetiem un vielām var veikt pārsteidzošus eksperimentus, kas izbrīnīs un sajūsminās tavus draugus.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Vai uz visiem jautājumiem ir atbildes?

 

Autors: Glens Mērfijs

 

Glens Mērfijs un Londonas Zinātnes muzejs sniedz oriģinālu un intriģējošu skatījumu uz Visumu un pasauli, kurā mēs dzīvojam. Autors iztiek bez garlaicīgām definīcijām un formulām, to vietā izstāstot daudz aizraujošu faktu.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Gaismas ātrumā

 

Autors: Kolins Stjuarts

 

Vizuāls ceļojums fizikas pasaulē, kas atklāj milzum daudz noslēpumu, ļauj iztēloties infraskaņas un ultraskaņas, sajust gaismas ātrumu un aplūkot kosmosa brīnumus. Kā funkcionē mūsu Visums? Kas ir elektrība un magnētisms? Kā izskatās atoma iekšienē? Kādēļ debesis ir zilas? Iepazīstot fizikas likumsakarības, ir iespējams labāk izprast pasauli un sevi.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
   

Parasto lietu neparastā vēsture

 

Autors: Štepānka Sekaninova, Eva Hupīkova

 

Kādi ir visparastāko lietu pirmsākumi? Kā un kad cilvēki sāk lietot kurpes, lietussargus, zobu sukas, zeķes, lelles un citus priekšmetus? Kurš to visu izgudrojis, un kā tie laika gaitā mainījušies un pilnveidojušies?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

   

Dinosaurium Laipni lūgti muzejā

 

Autors: Kriss Vormels un Lilija Marija

 

Laipni lūgti Dinosaurium! Šis muzejs ir vienmēr atvērts un var lepoties ar izcilāko mezozoja ēras rāpuļu kolekciju pasaulē, sākot no augumā sīkajiem plēsējiem troodontiem līdz pat gigantiskajiem augēdājiem titanozauriem. Kā dinozauri radušies, kā attīstījušies un kāpēc izzuduši no Zemes virsas? Kāpēc vieniem bijušas spalvas, bet citiem dzelkšņi? Kuri no dinozauriem lidojuši un dējuši olas, bet kuri bijuši kanibāli? Iepazīstiet dinozauru laikmetu visa tā diženumā!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
   

Cilvēka ķermenis. Atklājums

 

Pārsteidzoši un interesanti fakti, ko vienmēr esi vēlējies uzzināt!  Cik kaulu ir cilvēka ķermenī, kurš ir vislielākais orgāns, un citi saistoši jautājumi.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

   

 

Peppa Pig. Rotaļlietu skapītis

 

Pepai un Džordžam vajag jaunu rotaļlietu skapīti. Bet cūciņām piegādā tikai detaļas bez nekādas instrukcijas! Vai viņi spēs salikt skapi pareizi?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Peppa Pig: Krāsas. Mana pirmā grāmatiņa

 

Jaukajā kartona lapu grāmatiņā cūciņa Pepa palīdzēs apgūt krāsas un lietas, kas mums visapkārt.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Mācies vārdiņus!

 

Vairāk nekā 30 jaunu vārdu! Ērti pāršķiramas lapas! Jaukas ilustrācijas, pēti attēlus, skaiti, meklē un atklāj!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Iepazīsti dzīvniekus!

 

Grāmatiņā ir ērti pāršķiramas lapas. Bērns tajā varēs pētīt jaukas ilustrācijas, skaitīt, meklēt un iepazīt dzīvniekus.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Dārzā : atver un ieskaties!

 

Ko tu varētu sastapt dārzā? Pašķir zāles stiebrus, paskaties zem lapām un uzzini, kas tur dzīvo!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Jūras dzelmē : atver un ieskaties!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Mūū : lodziņu grāmata : atver un izpēti!

 

Paver atlokus un iepazīsti lauku sētas iemītniekus!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Kādēļ? Kāpēc? Kā tā? Kas tā par krāsu?

 

Autors: Dorisa Rībela

 

Kurš zilās krāsas tonis ir visskaistākais? Kāpēc ziedi ir tik krāsaini? Kas notiek, kad sajauc krāsas? Kārtējā grāmatiņa šajā sērijā mācīs bērniem pazīt krāsas.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Grāmata par krāsām

 

Autors: Sofija Toleči, Felicita Bruksa, Klēra Evera

 

Grāmata aicina ikvienu kopā ar vecākiem un draugiem doties fantastiskā ceļojumā cauri pārsteidzošai krāsu pasaulei, kurā valda vairāk nekā 130 krāsas! Griez krāsu apli, vēro un mācies, kā saskaņot pretkrāsas, pamatkrāsas un komplementārās krāsas. Tas tev noderēs, lai labāk saskatītu krāsas dabā, lai iemācītos tās nosaukt, lai zinātu, kādas krāsas kažoks ir runcim Murim, cik dzeltens ir kanārijputniņš, par kādu krāsu tu lasi pasaku un vēl daudz, daudz, ko citu...

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

 

Vai pazīsti?. Krāsas

 

Autors: Lieve Boumans 

 

Jaukais un zinātkārais pelēns aicina tevi iepazīt krāsas. Vispirms aplūko krāsu apli uz vāka atloka! Kad šķirsi grāmatas lapas, pētīsi attēlus un runāsi par krāsām, pagriez krāsu apļa rādītāju pret to pašu krāsu, kas redzama attēlā!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Vai pazīsti?. Pulkstenis

 

Autors: Lieve Boumans 

 

Zinātkārais baltais zaķēns aicina tevi iepazīt pulksteni. Vispirms aplūko pulksteni uz vāka atloka! Kad šķirsi grāmatas lapas, pētīsi attēlus, lasīsi un runāsi par dienas darbiem, pagriez pulksteņa rādītājus tā, lai pulkstenis rādītu to pašu laiku, kas redzams attēlā!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Svešzemju dzīvnieki : glaudāmgrāmatiņa

 

Autors: Miranda Vokere 

 

Šī ir koša cieto lapu grāmatiņa pašiem mazākajiem. To šķirstot būs nodarbinātas vērīgās actiņas un kustīgie pirkstiņi. Iepazīt jaukos svešzemju dzīvnieciņus var, gan, pataustot zivtiņas mirdzošās zvīņas, paplivinot flamingo mīksto spārnu, noglaudot krokodila raupjo ādu, gan kopā ar pieaugušo lasot draiskos dzejolīšus.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Burtiņi

 

Autors: Edgars  Švanks

 

Cieto lapu grāmatiņa ar vienkāršiem attēliem un vārdiem iepazīstinās mazuli ar latviešu alfabēta burtiem.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
   

Krāsas

 

Autors: Edgars  Švanks

 

Cieto lapu grāmatiņa ar vienkāršiem zīmējumiem iepazīstinās mazuli ar krāsām apkārtējā pasaulē.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

 

Laukumi

 

Autors: Edgars Švanks   

 

Cieto lapu grāmatiņa ar vienkāršiem zīmējumiem iepazīstinās mazuli ar dažādiem laukumiem un tekstūrām.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

 

Čieps. Drosmīgais cālēns

 

Grāmatiņa par drosmīgāko putnu kūts iemītnieku cālēnu Čiepu, kurš izglābj draugu no nelaimes.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

 

Jēcis. Trusītis kārumnieks

 

Grāmatiņa par trusīti Jēci, kurš ir liels kārumnieks. No burkāniem, olām, medus un miltiem trusītis pagatavo ļoti garšīgu un skaistu kūku un ielūdz draugus to nobaudīt.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
 

Iepazīsti! Dzīvnieki dārzā

 

Šī jaukā grāmata ir lielisks pirmo zināšanu avots par dārzā sastopamajiem dzīvniekiem. Tā lieti noderēs, lai pamudinātu bērnus iet brīvā dabā, kā arī nodrošinās viņiem patīkamu nodarbi vaļasbrīžiem. Šeit attēloti vairāk nekā 35 dzīvnieki, kurus var pamanīt dārzos.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Ku-Kū! Dzīvnieku raksti

 

Autors: Silvija Sanža, Edīte Slijacka

 

Šajā grāmatā paslēpušies vairāki dzīvnieki. Vai gribi ar tiem parotaļāties? Sameklē dzīvniekus, iepazīsti viņu dabisko vidi, darbojies, izmantojot trafaretus!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Iepazīsties... Meža dzīvnieki

 

Šis krāšņi ilustrētais, izglītojošais izdevums ļaus tuvāk iepazīt dažādus meža iemītniekus un uzzināt interesantus faktus par tiem.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Sveiki! : dzīvnieku grāmata pašiem mazākajiem

 

Nāc paciemojies dzīvnieku pasaulē! Skrien kopā ar kaķīti, paglaudi alni un aprunājies ar dažādām jaukām radībiņām!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Nekārtības rūķītis ceļo droši

 

Ceļu satiksmē pastāv daudz svarīgu noteikumu, kuri obligāti jāievēro. Nekārtības rūķītis ir gatavs tos izskaidrot. Šajā grāmatā viņš pamācīs, kura ir labā puse, kura – kreisā, kā pareizi šķērsot ielu, iepazīstinās ar luksoforu, dzelzceļa pārbrauktuvi, ceļa zīmēm, palīdzības tālruņa numuriem ārkārtas gadījumos, kā arī palīdzēs attīstīt vērīgumu, loģisko domāšanu un matemātiskās prasmes.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Loveless

 

Autors: Alice Oseman

 

It was all sinking in. I’d never had a crush on anyone. No boys, no girls, not a single person I had ever met. What did that mean? Georgia has never been in love, never kissed anyone, never even had a crush – but as a fanfic-obsessed romantic she’s sure she’ll find her person one day. As she starts university with her best friends, Pip and Jason, in a whole new town far from home, Georgia’s ready to find romance, and with her outgoing roommate on her side and a place in the Shakespeare Society, her ‘teenage dream’ is in sight. But when her romance plan wreaks havoc amongst her friends, Georgia ends up in her own comedy of errors, and she starts to question why love seems so easy for other people but not for her. With new terms thrown at her – asexual, aromantic – Georgia is more uncertain about her feelings than ever. Is she destined to remain loveless? Or has she been looking for the wrong thing all along?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Clap When You Land

 

Autors: Elizabeth Acevedo

 

Camino Rios lives for the summers when her father visits her in the Dominican Republic. But this time, on the day when his plane is supposed to land, Camino arrives at the airport to see crowds of crying people...In New York City, Yahaira Rios is called to the principal's office, where her mother is waiting to tell her that her father, her hero, has died in a plane crash. Separated by distance - and Papi's secrets - the two girls are forced to face a new reality in which their father is dead and their lives are forever altered. And then, when it seems like they've lost everything of their father, they learn of each other. Papi's death uncovers all the painful truths he kept hidden, and the love he divided across an ocean. And now, Camino and Yahaira are both left to grapple with what this new sister means to them, and what it will now take to keep their dreams alive.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Happy Girl Lucky. Valentines, the 1

 

Autors: Holly Smale

 

Introducing The Valentines. Fame – It Runs in the Family!

Sisters Hope, Faith and Mercy have everything: fame, success, money and beauty. But what Hope wants most of all is love, and it doesn’t matter how far she has to go to find it.

Except real-life isn't like the movies. Even if you're a Valentine...

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Far From Perfect. Valentines, the 2

 

Autors: Holly Smale

 

Be yourself but, you know, someone else...

Enthusiastic but not desperate; calm but not dull; funny but not try-hard; sparky but not crazy; feisty but not aggressive; beautiful but relatable; elegant but not icy; confident but not arrogant; feminine but not girly; nice but not boring.

Faith Valentine has it all – fame, money and extraordinary beauty. But what she wants more than anything is a quiet life away from the cameras. Except nobody ever asks Faith what she wants, and her family’s expectations are crushing her.

The world thinks she’s perfect, but is there is more to perfection than meets the eye?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Infernal Devices 1: Clockwork Angel

 

Autors: Cassandra Clare

 

Love is the most dangerous magic of all. Something terrifying is waiting for Tessa Gray in London's Downworld, where vampires, warlocks and other supernatural folk stalk the gaslit streets. Tessa seeks refuge with the Shadowhunters, a band of warriors dedicated to ridding the world of demons. Tessa finds herself fascinated by - and torn between - two best friends.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Infernal Devices 2: Clockwork Prince

 

Autors: Cassandra Clare

 

Tessa Gray find her heart drawn more and more to Jem, while her longing for Will, despite his dark moods, continues to unsettle her. This edition contains a bonus story, a map and a new foreword by Cassandra Clare.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Infernal Devices 3: Clockwork Princess

 

Autors: Cassandra Clare

 

A net of shadows begins to tighten around the Shadowhunters of the London Institute. Mortmain plans to use his Infernal Devices, an army of pitiless automatons, to destroy the Shadowhunters. He needs only one last item to complete his plan: he needs Tessa Gray.

Charlotte Branwell, head of the London Institute, is desperate to find Mortmain before he strikes. But when Mortmain abducts Tessa, the boys who lay equal claim to her heart, Jem and Will, will do anything to save her. For though Tessa and Jem are now engaged, Will is as much in love with her as ever.

As those who love Tessa rally to rescue her from Mortmain’s clutches, Tessa realizes that the only person who can save her is herself. But can a single girl, even one who can command the power of angels, face down an entire army?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Words in Deep Blue

 

Autors: Cath Crowley

 

Years ago, Rachel had a crush on Henry Jones. The day before she moved away, she tucked a love letter into his favourite book in his family's bookshop. She waited. But Henry never came.

Now Rachel has returned to the city - and to the bookshop - to work alongside the boy she'd rather not see, if at all possible, for the rest of her life. But Rachel needs the distraction. Her brother drowned months ago, and she can't feel anything anymore.

As Henry and Rachel work side by side - surrounded by books, watching love stories unfold, exchanging letters between the pages - they find hope in each other. Because life may be uncontrollable, even unbearable sometimes. But it's possible that words, and love, and second chances are enough.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Two Summers

 

Autors: Aimee Friedman

 

This summer, Summer's saying goodbye to her best friend, her secret crush and her single mom and is off on a trip of a lifetime to visit her estranged artist father in France.

But right before she's about to board, her phone rings. Should she answer it? Either way, it's going to be a summer Summer will never forget.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Phantom Limbs

 

Autors: Paula Garner

 

Otis and Meg were inseparable until her family abruptly moved away after the terrible accident that left Otis's little brother dead and both of their families changed for ever. Since then, it's been three years of radio silence, during which time Otis has become the unlikely protege of eighteen-year-old Dara - part drill sergeant, part friend - who's hell-bent on transforming Otis into the Olympic swimmer she can no longer be. But when Otis learns that Meg is coming back to town, he must face some difficult truths about the girl he's never forgotten and the brother he's never stopped grieving. As it becomes achingly clear that he and Meg are not the same people they were, Otis must decide what to hold on to and what to leave behind.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
 

Girlhood

 

Autors: Cat Clarke

 

Harper has tried to forget the past and fit in at expensive boarding school Duncraggan Academy. Her new group of friends are tight; the kind of girls who Harper knows have her back. But Harper can't escape the guilt of her twin sister's Jenna's death, and her own part in it - and she knows noone else will ever really understand.

But new girl Kirsty seems to get Harper in ways she never expected. She has lost a sister too. Harper finally feels secure. She finally feels...loved. As if she can grow beyond the person she was when Jenna died.

Then Kirsty's behaviour becomes more erratic. Why is her life a perfect mirror of Harper's? And why is she so obsessed with Harper's lost sister? Soon, Harper's closeness with Kirsty begins to threaten her other relationships, and her own sense of identity.

How can Harper get back to the person she wants to be, and to the girls who mean the most to her?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

   

How Hard Can Love Be?

 

Autors: Holly Bourne

 

All Amber wants is a bit of love from her estranged mum. And she's hoping that a summer together at Mum's Californian kids' camp will help patch up her shattered heart. But then she meets Prom King Kyle - and offers her heart up for breaking all over again. Even with BFFs Evie and Lottie's advice, Amber's finding love hard. Is it worth the fight?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Everything, Everything

 

Autors: Nicola Yoon

 

Live life in a bubble? Or risk everything for love? Maddy is allergic to the world. She hasn't left her house in seventeen years. Olly is the boy next door. He's determined to find a way to reach her. Everything, Everything is about the crazy risks we take for love.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

   

It Only Happens in the Movies

 

Autors: Holly Bourne

 

Bad boys turned good, kisses in the rain, climbing through bedroom windows... It only happens in the movies.

When Audrey meets Harry, it’s the start of a truly cinematic romance – or is it?

Audrey knows that Harry is every movie cliché rolled into one. But she still chooses to let him into her heart...

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Are We All Lemmings and Snowflakes?

 

Autors: Holly Bourne

 

Welcome to Camp Reset, a summer camp with a difference. A place offering a shot at "normality" for Olive, a girl on the edge, and for the new friends she never expected to make - who each have their own reasons for being there. Luckily Olive has a plan to solve all their problems. But how do you fix the world when you can't fix yourself?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
   

To All the Boys I've Loved Before. To All the Boys I've Loved Before 1

 

Autors: Jenny Han

 

Lara Jean keeps her love letters in a hatbox her mother gave her. One for every boy she's ever loved. When she writes, she can pour out her heart and soul and say all the things she would never say in real life, because her letters are for her eyes only. Until the day her secret letters are mailed, and suddenly Lara Jean's love life goes from imaginary to out of control.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

P.S. I Still Love You. To All the Boys I've Loved Before 2

 

Autors: Jenny Han

 

Lara Jean didn't expect to really fall for Peter. But suddenly they are together for real - and it's far more complicated than when they were pretending!

A risque video of the two of them has been posted online. Will Lara Jean ever live it down? Peter is spending more and more time with his ex. Has he still got feelings for her? A boy from Lara Jean's past has returned, and so too have her feelings for him. Can a girl be in love with two boys at once? Only one thing is certain: falling in love is just the easy part!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

Always and Forever, Lara Jean. To All the Boys I've Loved Before 3

 

Autors: Jenny Han

 

Lara Jean is having the best senior year a girl could ever hope for. She is head over heels in love with her boyfriend, Peter; her dad's finally getting remarried to their next door neighbor, Ms.Rothschild; and Margot's coming home for the summer just in time for the wedding.

But change is looming on the horizon. And while Lara Jean is having fun and keeping busy helping plan her father's wedding, she can't ignore the big life decisions she has to make. Most pressingly, where she wants to go to college and what that means for her relationship with Peter. She watched her sister Margot go through these growing pains. Now Lara Jean's the one who'll be graduating high school and leaving for college and leaving her family-and possibly the boy she loves-behind. When your heart and your head are saying two different things, which one should you listen to?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

The Sun is also a Star

 

Autors: Nicola Yoon

 

Natasha: I'm a girl who believes in science and facts. Not fate. Not destiny. Or dreams that will never come true. I'm definitely not the kind of girl who meets a cute boy on a crowded New York City street and falls in love with him. Not when my family is twelve hours away from being deported to Jamaica. Falling in love with him won't be my story.

Daniel: I've always been the good son, the good student, living up to my parents' high expectations. Never the poet. Or the dreamer. But when I see her, I forget about all that. Something about Natasha makes me think that fate has something much more extraordinary in store-for both of us.

The Universe: Every moment in our lives has brought us to this single moment. A million futures lie before us. Which one will come true?

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

Лучшие зарубежные сказки

 

В сборник вошли известные, а также редкие и не менее интересные сказки: «Дикие лебеди», «Русалочка», «Ледяная дева», «Три щеночка», «Дух в бутылке», «Заячья невеста», «Три подмастерья», «Копилка» и «Студент и домовой». Яркие иллюстрации на каждой странице. Крупный шрифт.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
 

Людоед и Принцесса

 

Autors: Генрих Сапгир

 

Погода была прекрасная, принцесса была ужасная…' - каждый помнит эти строчки по замечательному мультфильму. Но не все знают, что сочинил эту смешную, абсурдную и ироничную историю про принцессу и людоеда поэт Генрих Сапгир.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

   

Мои первые сказки

 

В сборник вошли как самые известные и любимые, так и редкие, но не менее интересные сказки. Созданные великими писателями или народной фантазией, все они переносят маленьких читателей в волшебный мир, где живут принцы и принцессы, гномы и великаны, феи и колдуньи и где всегда побеждает добро.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
 

 

Секрет лисенка

 

Autors: Бен Фогл

 

Мистеру Псу никогда не сидится на месте – он обожает познавать мир! А ещё он первый помощник и верный друг всех животных. И когда в доме на соседней улице пропадает черепашка, а по ночам кто-то стал воровать еду из мусорных баков, Мистер Пёс решает вычислить хулигана. Как же он удивится, узнав, кто безобразничает на городских улицах!

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

   

Сказки

 

Autors: Шарль Перро

 

В книгу вошли сказки великого писателя, которые на протяжении почти четырехсот лет с неизменным удовольствием читали и читают дети во всем мире. Как и несколько столетий назад, «Кот в сапогах», «Золушка», «Спящая красавица» и другие сказки этого удивительного сказочника остаются самыми любимыми у маленьких читателей.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri