Darbs datubāzēs un informācijas meklēšana

Teorētiskās un praktiskās nodarbības par digitālo datubāžu izmantošanu mācību, izpētes u.c. procesos. Nodarbībās apskatītās populārākas datubāzes Letonika.lv, Periodika.lv un LNDB (Latvijas Nacionālā digitālā bibliotēka) u.c.

Portālā letonika.lv pieejams enciklopēdiju, vārdnīcu un pilnteksta literatūras saturs, attēli, audio un video ieraksti, valodas uzziņas un citi informācijas resursi.

Periodika.lv ir digitālā bibliotēka internetā. Tajā pieejamas vairāk kā 3000 periodisko izdevumu - laikrakstu un žurnālu digitālās versijas.

Latvijas Nacionālā Digitālā bibliotēka (LNDB) nodrošina digitalizētā kultūras mantojuma pieejamību internetā - Latvijas kultūra, vēsture, ģeogrāfija, saimniecība un politika u.c.

Ar citām bibliotēkā pieejamajām datubāzēm un e-resursiem iespējams iepazīties šeit.