Abonētā prese

 

 

100 Labi Padomi

Padomi katrai latviešu ģimenei! Žurnālā 100 labi padomi noderīgi kompetentu speciālistu padomi par dažādām dzīves jomām vienā žurnālā – veselību, naudu, māju, skaistumu, ģimeni, virtuvi, modi un svētkiem! Saimniecībā noderēs! Zurnālam tiek izdoti pielikumi par dažādām tēmām.

 

Anna

Rokdarbu žurnāls, kas piedāvā interjera aksesuāru idejas un dekoratīvus projektus individuālai izgatavošanai. Mūsdienīgi rokdarbu paņēmieni iesācējiem un pieredzējušiem rokdarbniekiem.

 

Annas Psiholoģija

Annas Psiholoģija – žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma – žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk.

 

Astes

Vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.

 

Burda

Pateicoties žurnālam katra sieviete var izpildīt savas ieceres, apģērbties moderni un skaisti! Žurnāls Burda – Eiropas augstas klases modes ar jaunākām modes tendencēm. Ziņas no Eiropas podijiem, padomi par stilu un modes zīmoliem, katru mēnesi – jauna apģērbu kolekcija no slavenākajiem dizaineriem. Žurnāls ir labi zināms visām sievietēm, kuras vēlas būt paraugs un labas gaumes paraugs apkārtējiem.

Citādā Pasaule

Ceļvedis astroloģijā, dziedniecībā un ezotērikā. Žurnāls visiem, kuri vēlas ieskatīties ārpus ierastā. Neparasti cilvēki, parādības un notikumi. Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā, jūt un nojauš citādi. Intriģējoši dzīvesstāsti un notikumi no visas pasaules. Neizskaidrojamas parādības un dzīves formulas meklējumi. Garīgo līderu dzīve un darbi. Zvaigžņu, zīmju un ciparu noslēpumi. Astroloģiskā prognoze un Mēness kalendārs.

 

Dārza Pasaule

Populārākais un praktiskākais dārzu žurnāls! Latvijas labāko ekspertu padomi un pieredze puķu, dārzeņu un augļu koku audzēšanā un dārza ierīkošanā.

 

Dārzs un drava

Pieredzes bagātākais un profesionālākais dārzkopības žurnāls Dārzs un Drava iznāk četras reizes gadā. Patstāvīgās rubrikas: Aktuāli dārzā, Dārza ierīkošana, Skaistā dārzā, Ziedu prieks, Augļu dārzs, Dārzeņu lauks, Augu aizsardzība, Bišu drava u.c. Žurnālā savas atziņas publicē Latvijas labākie zinātnieki un praktiķi. Tavs ziedu un dārzu žurnāls!

 

Ieva

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: trešdiena. Nedēļas žurnāls IEVA ir populārākais un visvairāk lasītais žurnāls Latvijā. IEVĀ vari izlasīt par visu, kas Tev svarīgs – par aktualitātēm, labsajūtu, veselību, skaistumkopšanu, attiecībām, sasniegumiem, atklātām intervijām, iedvesmojošiem dzīvesstāstiem, modes tendencēm, gardu ēdienu receptēm, ceļojumiem, zaļo dzīvesveidu, kultūru un citiem jaunumiem. Ieva – sievišķīgas sarunas katru trešdienu!

 

Ievas Dārzs

Praktisks žurnāls visiem, kam pieder dārzs, ar noderīgiem, aktuāliem padomiem, kā izaudzēt bagātīgu dārzeņu un augļu ražu, kā iekopt skaistas puķu dobes un kā plānot dārzu. Žurnāls gan iedvesmai, gan reāliem darbiem dārzā.

 

Ievas Stāsti

Preses izdevuma periodiskums: 1 x 2 nedēļās. Iznākšanas diena: katru otro piektdienu. Žurnāls IEVAS STĀSTI ir populārākais stāstu žurnāls Latvijā, kas iznāk kopš 2004. gada. Tas ir žurnāls par vienkāršiem un arī sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, par viņu likteņu līkločiem, attiecībām un pārdomām. Lasot žurnālu, reizēm no aizkustinājuma raudāsi, citreiz smiesies vai arī dusmosies, bet katrā ziņā gūsi spēku un pamudinājumu dzīvot no sirds.

 

Ievas Veselība

Preses izdevuma periodiskums: 1 x 2 nedēļās. Iznākšanas diena: katru otro piektdienu. Ievas veselība ir lasītākais divnedēļu žurnāls par veselības tēmām. Lasi izdevumu un Tevi konsultēs labākie ārsti Latvijā!

 

Ilustrētā Pasaules vēsture

Krāšņs populārzinātnisks žurnāls par notikumiem un personībām Latvijas un pasaules vēsturē: kari, varasvīri, ceļojumi, tehnoloģiju attīstība un tautu likteņi.

 

Ilustrētā Zinātne

Bagātīgi ilustrēts populārzinātnisks žurnāls, kas seko līdzi jaunākajiem un interesantākajiem sasniegumiem visās zinātņu nozarēs gan Latvijā, gan pasaulē. Pārsteidzoši atklājumi, tehnoloģiju jaunumi, neparastas dabas parādības, ekspedīcijas. Žurnāls saprotami un aizraujoši skaidro šķietami sarežģīto.

 

Ir

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: ceturtdiena. Politika, ekonomika, kultūra, ekskluzīva pētniecība un analīze, iedvesmojoši veiksmes stāsti un spilgtas personības – tas viss ir pieredzējušo žurnālistu un komentētāju piedāvājumā nedēļas žurnālā. Interesanti par svarīgo.

 

Kas jauns

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: otrdiena.  Nedēļas aktuālākie notikumi, interesantas ziņas, neparasti jaunumi, noderīgi padomi un sensacionāli atklājumi. Patiesība par smalkajām aprindām un ne tik smalkiem faktiem viņu dzīvē.

 

Kā būt laimīgai

Ceturkšņa žurnāls, kas iedrošina, iedvesmo, izglīto. Žurnāls, kas liek ieskatīties sevī, sniedz noderīgus un praktiskus padomus, kā būt laimīgai katru dienu. 

 

Klubs

Lasītākais Latvijas žurnāls veiksmīgam, stilīgam un pārliecinātam vīrietim. Katrā numurā intervijas ar vietējiem un pasaules mēroga līderiem, biznesmeņiem un politiķiem, kā arī seksīgākās Latvijas sievietes. Klubs – tā ir neatkarīga attieksme pret dzīvi un veselīga ironija. Klubs – žurnāls pārliecinātam vīrietim!

 

Ko Ārsti Tev Nestāsta

Žurnāls sniedz alternatīvu skatījumu uz vispārzināmiem veselības jautājumiem un atklāj drošākās un efektīvākās ārstēšanas metodes. Visas tā satura sadaļas – jaunumi, profilakse, ģimenes veselība, alternatīva – stāsta, kā izvēlēties vislabāko pārtiku, visdrošākos medikamentus, visefektīvākās ārstēšanas metodes un vispiemērotākās fiziskās aktivitātes!

 

Lauku māja

Lauku dzīvesstila mēneša žurnāls ikvienam, kam ir māja laukos. Praktiski un vērtīgi padomi no atzītiem jomas ekspertiem. Iedvesmojoši pieredzes stāsti par saimniekošanu laukos. Noderīga informācija sētai, mājai, pagrabam un virtuvei. Latvijas lauku dzīvesstila žurnāls!

 

Leģendas

Žurnāls par spilgtām, leģendārām personībām, skandaloziem un mīklainiem notikumiem, aizraujošām mīlas afērām un neparastām sabiedriskām norisēm gan Latvijā, gan pasaulē. Tie ir stāsti, kas jāzina!

 

Likums un Taisnība

Žurnāls – palīgs dažādās dzīves situācijās, kas piedāvā juristu padomus vieglākai dzīvei. Pieredze no dzīves, speciālistu konsultācijas, īpašumu, darba un ģimenes lietas. Padomi, kā risināt konfliktus ar kaimiņiem, radiniekiem un likumu. Tiesības un pienākumi no visikdienišķākās sadzīves līdz valstiski augstākajam līmenim.

 

Mājas viesis

 „Mājas viesis” – aizraujošs žurnāls visai ģimenei par aktuālu tematiku ar kultūrvēsturisku un nacionālu ievirzi. Interesanti cilvēki, svarīgi notikumi, receptes un ceļojumi.

Mūsmājas

Izdevums labsajūtai savā dzīves telpā! Uzzini, kā iekārtot savu dzīves telpu tā, lai tajā būtu ērti pēc darba dienas atpūsties, lai tajā būtu komfortabli gan dzīvot, gan strādāt, gatavot virtuvē, attīstīt sevi, savus hobijus un būt veselam. Kā to izdarīt? Ar pieredzes un iedvesmas stāstiem no visiem Latvijas novadiem, ar meistarstiķu fotogrāfijām, ar būvnieku ieteikumiem, dizaineru vērtējumiem. 

 

Nezināmā vēsture

Žurnāls aizvedīs atpakaļ pagātnē, iepazīstinās ar dažādu laikmetu slavenākajiem varoņiem un ļaundariem un atklās gadu desmitiem rūpīgi glabātus noslēpumus sākot no maiju tempļiem un krusta kariem, beidzot ar delikatešu izcelšanos un mūziku kā politiskās cīņas ieroci. Šeit ir gan aculiecinieku stāsti, gan detalizētas kauju shēmas, Holivudas filmu atmaskojumi un smalki aprēķini par to, kā būtu, ja būtu savādāk. Krāšņas ilustrācijas, autentiskas fotogrāfijas un aizraujoša valoda ļauj paskatīties uz vēsturi no savādāka skatu pukta. Ievēro! Vēstures zināšanas ļauj labāk izprast un izskaidrot pasaulē notiekošos procesus.

 

Noslēpumi un Fakti

Mūžīgās mīklas!

 

Omītes zālītes

Tautas dziedniecības noslēpumi. Ezotērika.

 

Padoms rokā

Tematiskais žurnāls. Praktisks, ērts un vērtīgs padomdevējs! Izdevums ērti lietojams ikdienā, mājā un dārzā. Katru mēnesi viena aktuāla tēma - par dārza kopšanu, puķu šķirnēm, tūrisma maršrutiem, mājas un pagalma iekārtošanu, receptēm vai veselīgu dzīvesveidu! Autori - labākie savas jomas speciālisti Latvijā, kuri zina visu jaunāko. Vērtīga gan jaunam iesācējam, gan bagātīgs uzziņas materiāls profesionāļiem.

 

Patiesā Dzīve

Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Iznākšanas diena: piektdiena. Psiholoģija, ezoterika, filozofija, mistika, reliģija, zinātne, medicīna, sabiedrībā populāru, pazīstamu un ne tik populāru, bet ne mazāk interesantu cilvēku pieredze. Attiecības un problēmu raksti, vēsturiski nozīmīgas un pārdabiski neparastas spēka vietas, skandāli un kuriozi, Latvijas lauki un plašā pasaule.

   

Planētas noslēpumi

Žurnāls zinātkāram lasītājam, kas atklās intriģējošus faktus par nezināmo, šķetinās vēstures līkločus un nākotnes pareģojumus, ielūkosies slavenāko noziegumu shēmās, iepazīstinās ar slepeniem arhīviem un neticamām zinātnieku iecerēm. Būs aizvien jauni fakti un nianses par NLO un svešplanētiešiem, neticamo arheoloģiju un senatnes civilizācijām, šaušalīgākās katastrofas planētas vēsturē, brīnumi un neticamais gan pazemē, gan atmosfērā, viss jaunākais par paralēlajām pasaulēm, baisākie atgadījumi cilvēces vēsturē, satriecoši un kuriozi zinātniskie atklājumi, kā arī aizvien jauni stāsti par mistiskiem notikumiem Latvijā – agrāk un tagad…

 

Praktiskais Latvietis

Noderīgākais praktisko padomu žurnāls. Konsultē un pieredzē dalās juristi, dārznieki, mediķi, pavāri, bitenieki, lopkopji, zivkopji, saimnieki un saimnieces. Tiesību un likumu skaidrojumi, pārbaudītas receptes, biznesa pieredze, dārza darbu un saimniekošanas kalendārs. Padomi, ieteikumi un atbildes uz visiem lasītāju uzdotajiem jautājumiem.

 

Praktiskie Rokdarbi

Rokdarbu un šūšanas meistarklases, padomi iedvesmai, interesantas idejas ikdienai. Ekskluzīvi katrā numurā - Burdas konstruētas piegrieztnes pilnā izmērā. Žurnāla plašo tēmu klāsts - šūšana, izšūšana, adīšana, tamborēšana, pērļošana, dekupāža, zīda un stikla apgleznošana, kā arī saistoši darbi skolēniem un bērniem.

 

Privātā Dzīve

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: otrdiena. Žurnāls jau vairāk nekā desmit gadus ir vispopulārākais izklaides žurnāls Latvijā. Katru otrdienu tas savus lasītājus informē par aktuālākajiem un intriģējošākajiem jaunumiem politiķu, mūziķu, uzņēmēju, aktieru, šovmeņu un televīzijas zvaigžņu dzīvē Latvijā un pasaulē. Aizkustinoši mīlas stāsti, aizraujoši piedzīvojumi un eksotiski ceļojumi, kā arī šokējoši sānsoļi, atzīšanās un paparaci materiāli.

 

Santa

Žurnāls par vērtībām, kas aktuālas modernai, aktīvai sievietei, kura interesējas par visu jauno un lēmumus par savu dzīvi pieņem pati. Divdesmit pastāvēšanas gadu laikā žurnālam Santa ir lielākā lasītāju auditorija visu Latvijā iznākošo sieviešu mēneša žurnālu vidū. Santa – spilgtas personības, izcilas intervijas!

 

Skola&ģimene

Noderīgs, aizraujošs informācijas avots gan ģimenēm, gan arī pedagogiem - par skolām, izglītības politiku, bērnu audzināšanu skolā un mājās, par vecāku savstarpējām attiecībām.

 

Spīgana

Žurnāls savas pasaules radītājām – tām, kas izjūt sevi kā dabas daļu, prot novērtēt un likt lietā senču zināšanas, vairot tās un integrēt mūsdienās. Katrā numurā izzināsim, kā senču Saules kalendāru un gadskārtu tradīcijas iedzīvināt šodienā, iepazīstināsim ar kādu no daudzajām ezoterikas nozarēm; ar pašu pārbaudītām metodēm veselības atjaunojošanai un uzturēšanai dalīsies Latvijas labākie dziednieki, kā arī – veselības kalendārs ar pirtij, masāžai, zāļu vākšanai piemērotākajām dienām, numeroloģiskais fons un veiksmes datumi.

 

Una

  Par sievieti pasaulē, ko rada viņa pati!Žurnāls modernai un mērķtiecīgai sievietei! Intervijas ar intriģējošām un spēcīgām personībām, sarunas ar cilvēkiem, kurus nav iespējams nepamanīt! Ik numurā atklātas sarunas, iedvesmojoši dzīvesstāsti, ieteikumi sevis pilnveidošanai un veiksmīgākai karjerai! Katru mēnesi izzinošās un stilīgās rubrikas: dzīvesstils, veselība, mode, zvaigznes un leģendas, ceļojumi un jaunumi kultūrā. Žurnāls UNA ir saturiski bagāta, gaumīga un daudzveidīga lasāmviela sievietēm ar savu skatījumu uz pasauli. Žurnāla devīze - neuzspiest vienu noteiktu pozīciju, bet ļaut sievietei pašai izvēlēties prioritātes dzīvē, modē un kultūrā!

 

Vakara ziņas

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: piektdiena. Ilustratīvi un saturiski daudzveidīgs dzīvesstila brīvdienu žurnāls ar oriģināliem rakstiem, kas balstās uz kvalitatīvu un aktuālu informāciju. Intervijas, dzīvesstāsti, reportāžas, jaunumi, atklājumi, tāpat attiecību līkloču, modes tendenču un vaļasprieku atspoguļojums.

 

Veselība

 Praktisks un mūsdienīgs skatījums par dārgāko, kas mums ir - veselību, un visu, kas ar to saistīts. Profesionālu ekspertu - mediķu, praktiskie padomi un skaidrojumi, pētījumi par uzturu, gudra pircēja ceļvedis. Atraktīvi pasniegta un tikai pārbaudīta informācija sievietēm, vīriešiem, bērniem un to vecākiem. Testējam produktus un piešķiram savu - žurnāla Veselība, kvalitātes zīmi. Vērtējam vidi un analizējam veselības aizsardzības sistēmu.

 

Zintnieks

Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Iznākšanas diena: otrdiena. Žurnāls ir palīgs katram, kas grib: rūpēties par savu fizisko un garīgo veselību;* meklēt dzīves jēgu; izzināt materiālo un nemateriālo pasauli; pilnveidoties, tiekoties ar garīgi bagātiem un zinošiem cilvēkiem; padziļināti izzināt Visuma likumsakarības; iemācīties atrast savu ceļu pie Dieva; izprast senlatvju dzīvesziņu un senču gudrības; iekļauties Latvijas senkultūras un mūsdienu sabiedrisko procesu mijiedarbības procesā; iepazīt Latvijas dziedniekus un zintniekus; izpaust savas radošās spējas.

 

My image

Mūsdienīgs šūšanas žurnāls, kurā atradīsiet modernus modeļus un piegriestnes sieviešu un pusaudžu apģērbiem. Apraksti un instrukcijas nīderlandiešu, angļu, vācu, franču un spāņu valodās.

 

Камины и отопление

Māja, dārzs un ģimene; Hobiji, izklaide un atpūta; Dari pats.

 

         

Diena un Dienas Bizness + Sestdiena

Preses izdevumu periodiskums: 5 x nedēļā. Iznākšanas diena: pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena. Dienas Bizness un Diena – jau divus gadu desmitus informē par uzņēmējiem un sabiedrībai aktuālām tēmām, padziļināti analizē norises, kas ietekmē katru no mums. Ceturtdienas avīzes numuram pielikumā  kultūras un izklaides izdevums Kultūras Diena un TV Diena, kā arī dažādi tematiskie pielikumi: Uzņēmēju Diena, Sporta Diena, Senioru Diena u.c.

Ievas Padomu Avīze

Nedēļas izdevums, kas piedāvā labākos padomus, kā paveikt attiecīgās nedēļas darbus mājā, dārzā un virtuvē. Avīze informē par aktualitātēm veselības jomā, sadzīvē, sociāliem jautājumiem, iesaka labākos pasākumus, publicē privātpersonu sludinājumus un ir ikdienas palīgs katram Latvijas iedzīvotājam.

Kultūras Diena un izklaide

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iknedēļas kultūras izdevums kultūras baudītājiem, kas atspoguļo Latvijas un pasaules kultūras dzīvi, tendences. Intervijas, teātris, recenzijas, anotācijas, grāmatas, mūzika, māksla, kino apraksti.

Kultūrzīmes

Latvijas Avīzes iknedēļas kultūras pielikums: nozīmīgākie nedēļas kultūrfakti, intervijas ar interesantām kultūras personībām, analītiski, izglītojoši un pētnieciski raksti, jaunāko teātra izrāžu vērtējumi, izstādes, filmas, grāmatas, mūzikas notikumi, informācija par jaunāko un vērtīgāko visās kultūras jomās gan novados, gan Rīgā. Iznāk 1x nedēļā otrdienās.

Latvijas Avīze 

Laikraksta izdevuma periodiskums: 5 x nedēļā.

Nacionāls dienas laikraksts. Ziņas no Latvijas un pasaules, intervijas, karikatūras, romāni un TV programma.

 

Liesma

Iznākšanas diena: otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena. LIESMA – laikraksts par veiksmes stāstiem un problēmām Ziemeļvidzemē. Informēsim par aktuālāko pasaulē, Latvijā, Valmierā, Rūjienā, Mazsalacā, Mazsalacas, Beverīnas, Burtnieku, Naukšēnu, Rūjienas un Kocēnu novados. Informācijas apmaiņas telpa laikrakstā atvēlēta arī padsmitniekiem, Vidzemes augstskolas studentiem un zaļi domājošajiem.

Ziemeļlatvija 

Preses izdevuma periodiskums: 2 x nedēļā. Iznākšanas dienas: otrdiena un piektdiena. Ziemeļlatvija ir laikraksts Valkas, Smiltenes un Strenču novadam. 

Аргументы и Факты

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: trešdiena. Вся информация в одной газете: независимо, взвешенно, объективно. Актуальные интервью, комментарии, эксклюзивные подробности. Глас народа. Ответы на самые злободневные и важные вопросы читателей. Культура, кумиры прошлого, история. Школа выживания, полезные советы. Семья, общество, религия. Криминальная хроника и расследования. Здоровье: как лечиться и как не болеть.

 

Laikraksti Valkas novada Centrālās bibliotēkas lasītavā un krātuvē

 

 

 

Žurnāli Valkas novada Centrālās bibliotēkas lasītavā un krātuvēē