Abonētā prese

 

2019. gadā lasītavā pieejami šādi preses izdevumi

 

         

Diena un Dienas Bizness + Sestdiena

Preses izdevumu periodiskums: 5 x nedēļā. Iznākšanas diena: pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena. Dienas Bizness un Diena – jau divus gadu desmitus informē par uzņēmējiem un sabiedrībai aktuālām tēmām, padziļināti analizē norises, kas ietekmē katru no mums. Ceturtdienas avīzes numuram pielikumā  kultūras un izklaides izdevums Kultūras Diena un TV Diena, kā arī dažādi tematiskie pielikumi: Uzņēmēju Diena, Sporta Diena, Senioru Diena u.c.

Izglītība un Kultūra

Preses izdevuma periodiskums: 2 reizes mēnesī, ceturtdienās.  Profesionāls laikraksts par visu, kas svarīgs izglītībā: no pirmsskolas līdz augstākajai izglītībai un mūžizglītībai. Intervijas ar izglītības jomas speciālistiem. Viedokļi un praktiķu pieredze ar izglītību saistītos jautājumos. Aktualitātes izglītības likumos. Skolu pieredze izglītības reformu īstenošanā. Skolotāju metodiskie materiāli. Informācija par interešu izglītību. Padomi, ieteikumi vecākiem.

Neatkarīgā Rīta Avīze

Preses izdevuma periodiskums: 5 x nedēļā. Iznākšanas diena: pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena. NACIONĀLS DIENAS LAIKRAKSTS, kurš nenoliec galvu valdošās liekulības priekšā un sauc lietas īstajos vārdos, par galveno vērtību uzskata cilvēku un tā sociālās vajadzības. Zinoši žurnālisti un eksperti ik dienas piedāvā aktuālo notikumu analīzi un likumsakarības. 

Latvijas Avīze

Laikraksta izdevuma periodiskums: 5 x nedēļā.

Nacionāls dienas laikraksts. Ziņas no Latvijas un pasaules, intervijas, karikatūras, romāni un TV programma.

 

Liesma

Iznākšanas diena: otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena. LIESMA – laikraksts par veiksmes stāstiem un problēmām Ziemeļvidzemē. Informēsim par aktuālāko pasaulē, Latvijā, Valmierā, Rūjienā, Mazsalacā, Mazsalacas, Beverīnas, Burtnieku, Naukšēnu, Rūjienas un Kocēnu novados. Informācijas apmaiņas telpa laikrakstā atvēlēta arī padsmitniekiem, Vidzemes augstskolas studentiem un zaļi domājošajiem.

Ziemeļlatvija ar TV Diena

Preses izdevuma periodiskums: 2 x nedēļā. Iznākšanas dienas: otrdiena un piektdiena. Ziemeļlatvija ir laikraksts Valkas, Smiltenes un Strenču novadam. Ik nedēļu televīzijas programma TV Diena, kas sniedz arī informāciju par jaunumiem izklaides jomā un skatītākajiem seriāliem televīzijas ekrānos Latvijā.

Darīsim kopā!

Avīze par mājokļu un komunālajiem jautājumiem! Uzziniet, kā iedzīvotājiem rīkoties, lai savā mājā panāktu kvalitatīvus remontus, precīzus dzīvokļa rēķinus un labu sētnieka darbu! Avīzē atradīsiet likumu tekstus, intervijas ar apsaimniekošanas nozares ekspertiem un juristu komentārus. Avīze iznāk 1x mēnesī divās valodās.

Ievas Padomu Avīze

Nedēļas izdevums, kas piedāvā labākos padomus, kā paveikt attiecīgās nedēļas darbus mājā, dārzā un virtuvē. Avīze informē par aktualitātēm veselības jomā, sadzīvē, sociāliem jautājumiem, iesaka labākos pasākumus, publicē privātpersonu sludinājumus un ir ikdienas palīgs katram Latvijas iedzīvotājam.

 

Kas Jauns avīze

Avīze iznāk 1x nedēļā. Svaigs skatījums uz nozīmīgākajiem Latvijas un pasaules notikumiem politikā, ekonomikā, sadzīvē un sociālajā sfērā. Intervijas, reportāžas, kriminālhronika, praktiski padomi, plašs aktuālāko sporta notikumu apskats, krustvārdu mīklas, TV programma, horoskopi, anekdotes, praktiski padomi.

Аргументы и Факты

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: trešdiena. Вся информация в одной газете: независимо, взвешенно, объективно. Актуальные интервью, комментарии, эксклюзивные подробности. Глас народа. Ответы на самые злободневные и важные вопросы читателей. Культура, кумиры прошлого, история. Школа выживания, полезные советы. Семья, общество, религия. Криминальная хроника и расследования. Здоровье: как лечиться и как не болеть.

 

Žurnāli

 

 

Annas Psiholoģija

Annas Psiholoģija – žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma – žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk.

 

Burda

Pateicoties žurnālam katra sieviete var izpildīt savas ieceres, apģērbties moderni un skaisti! Žurnāls Burda – Eiropas augstas klases modes ar jaunākām modes tendencēm. Ziņas no Eiropas podijiem, padomi par stilu un modes zīmoliem, katru mēnesi – jauna apģērbu kolekcija no slavenākajiem dizaineriem. Žurnāls ir labi zināms visām sievietēm, kuras vēlas būt paraugs un labas gaumes paraugs apkārtējiem.

Citādā Pasaule

Ceļvedis astroloģijā, dziedniecībā un ezotērikā. Žurnāls visiem, kuri vēlas ieskatīties ārpus ierastā. Neparasti cilvēki, parādības un notikumi. Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā, jūt un nojauš citādi. Intriģējoši dzīvesstāsti un notikumi no visas pasaules. Neizskaidrojamas parādības un dzīves formulas meklējumi. Garīgo līderu dzīve un darbi. Zvaigžņu, zīmju un ciparu noslēpumi. Astroloģiskā prognoze un Mēness kalendārs.

 

Čaklās Rokas

 Izšūšanas un šūšanas, adīšanas un tamborēšanas, filcēšanas, dekorēšanas un rotu darināšanas meistarklases un rokdarbu ABC. Rokdarbu žurnāls ČAKLĀS ROKAS - praktisks žurnāls radošiem cilvēkiem!

 

Dari Pats

Žurnāls Dari Pats ir labākais padomdevējs praktiskiem un uzņēmīgiem cilvēkiem sava mājokļa labiekārtošanai un remontam. Ik mēnesi – praktiski, bagātīgi ilustrēti padomi un oriģinālas idejas gan tiem, kas dzīvo tipveida dzīvokļos, gan privātmājās. Žurnāla saturs aptver gandrīz visas remonta un būvdarbu tēmas, sniedzot praktiskas idejas un risinājumus, atklājot dažādu tehnoloģiju nianses. Un galvenais – visi praktisko darbu apraksti ir bagātīgi ilustrēti un detalizēti izskaidroti.

 

Dārza Pasaule

Populārākais un praktiskākais dārzu žurnāls! Latvijas labāko ekspertu padomi un pieredze puķu, dārzeņu un augļu koku audzēšanā un dārza ierīkošanā.

 

Geo

Žurnāla firmas zīme nenoliedzami ir pasaules labāko fotogrāfu izcilās fotogrāfijas, kas saņēmušas neskaitāmas prestižas balvas, kā arī aizraujošas un intriģējošas augstākās raudzes reportāžas, kas kopā rada lasītājam neatkārtojamu klātbūtnes efektu katrā žurnāla atvērumā. GEO pamatpostulāti ir simpātijas pret neparasto, atvērtība nākotnei, ziņkāre uzzināt to, ko vērts zināt un sapratne par apdraudēto. Šie četri principi, kas atrod vietu katrā žurnāla lappusē arī veido neatkārtojamo GEO zīmola harizmu.

 

Ieva

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: trešdiena. Nedēļas žurnāls IEVA ir populārākais un visvairāk lasītais žurnāls Latvijā. IEVĀ vari izlasīt par visu, kas Tev svarīgs – par aktualitātēm, labsajūtu, veselību, skaistumkopšanu, attiecībām, sasniegumiem, atklātām intervijām, iedvesmojošiem dzīvesstāstiem, modes tendencēm, gardu ēdienu receptēm, ceļojumiem, zaļo dzīvesveidu, kultūru un citiem jaunumiem. Ieva – sievišķīgas sarunas katru trešdienu!

 

Ievas Dārzs

Praktisks žurnāls visiem, kam pieder dārzs, ar noderīgiem, aktuāliem padomiem, kā izaudzēt bagātīgu dārzeņu un augļu ražu, kā iekopt skaistas puķu dobes un kā plānot dārzu. Žurnāls gan iedvesmai, gan reāliem darbiem dārzā.

 

Ievas Stāsti

Preses izdevuma periodiskums: 1 x 2 nedēļās. Iznākšanas diena: katru otro piektdienu. Žurnāls IEVAS STĀSTI ir populārākais stāstu žurnāls Latvijā, kas iznāk kopš 2004. gada. Tas ir žurnāls par vienkāršiem un arī sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, par viņu likteņu līkločiem, attiecībām un pārdomām. Lasot žurnālu, reizēm no aizkustinājuma raudāsi, citreiz smiesies vai arī dusmosies, bet katrā ziņā gūsi spēku un pamudinājumu dzīvot no sirds.

 

Ievas Veselība

Preses izdevuma periodiskums: 1 x 2 nedēļās. Iznākšanas diena: katru otro piektdienu. Ievas veselība ir lasītākais divnedēļu žurnāls par veselības tēmām. Lasi izdevumu un Tevi konsultēs labākie ārsti Latvijā!

 

Ilustrētā Pasaules vēsture

Krāšņs populārzinātnisks žurnāls par notikumiem un personībām Latvijas un pasaules vēsturē: kari, varasvīri, ceļojumi, tehnoloģiju attīstība un tautu likteņi.

 

Ilustrētā Zinātne

Bagātīgi ilustrēts populārzinātnisks žurnāls, kas seko līdzi jaunākajiem un interesantākajiem sasniegumiem visās zinātņu nozarēs gan Latvijā, gan pasaulē. Pārsteidzoši atklājumi, tehnoloģiju jaunumi, neparastas dabas parādības, ekspedīcijas. Žurnāls saprotami un aizraujoši skaidro šķietami sarežģīto.

 

I`mperfekt

Jauns, apjomīgs grāmatžurnāls sievietēm, kuras vēlas dzīvot ar prieku. Justies labi savā ķermenī, savā prātā, savā vecumā un savā laikā. Atbrīvoties no stereotipiem, būt brīvas no aizspriedumiem un nepakļauties dogmām. Pasmieties par sevi. Būt nepārejoši kaislīgās attiecībās ar dzīvi. IMPERFEKT ir kā īstas sievietes rokassoma. Šķietams haoss, kurā vari atrast visu ko. Daudzveidīgs saturs, spilgti autori, oriģinālas ilustrācijas, augsta poligrāfiskā kvalitāte. Katru izdevumu papildina stilīgi un noderīgi pielikumi. Žurnāls iznāk 4x gadā.

 

Ir

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: ceturtdiena. Politika, ekonomika, kultūra, ekskluzīva pētniecība un analīze, iedvesmojoši veiksmes stāsti un spilgtas personības – tas viss ir pieredzējušo žurnālistu un komentētāju piedāvājumā nedēļas žurnālā. Interesanti par svarīgo.

 

Kas jauns

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: otrdiena.  Nedēļas aktuālākie notikumi, interesantas ziņas, neparasti jaunumi, noderīgi padomi un sensacionāli atklājumi. Patiesība par smalkajām aprindām un ne tik smalkiem faktiem viņu dzīvē.

Kā darītu Mīlestība

Žurnāls sievietēm: Par sievišķību, par spēku, par gudrību un viedumu, par attiecībām ar sevi un partnerattiecībām, par bērniem, par mūsu izvēlēm. Par kritieniem, par celšanos, par sievietes būtību. Par vērtībām. Par mīlestību. Moto: Kad nezini, kā labāk darīt, pajautā - kā darītu Mīlestība?

 

Klubs

Lasītākais Latvijas žurnāls veiksmīgam, stilīgam un pārliecinātam vīrietim. Katrā numurā intervijas ar vietējiem un pasaules mēroga līderiem, biznesmeņiem un politiķiem, kā arī seksīgākās Latvijas sievietes. Klubs – tā ir neatkarīga attieksme pret dzīvi un veselīga ironija. Klubs – žurnāls pārliecinātam vīrietim!

 

 Ko Ārsti Tev Nestāsta

Žurnāls sniedz alternatīvu skatījumu uz vispārzināmiem veselības jautājumiem un atklāj drošākās un efektīvākās ārstēšanas metodes. Visas tā satura sadaļas – jaunumi, profilakse, ģimenes veselība, alternatīva – stāsta, kā izvēlēties vislabāko pārtiku, visdrošākos medikamentus, visefektīvākās ārstēšanas metodes un vispiemērotākās fiziskās aktivitātes!

 

Leģendas

Žurnāls par spilgtām, leģendārām personībām, skandaloziem un mīklainiem notikumiem, aizraujošām mīlas afērām un neparastām sabiedriskām norisēm gan Latvijā, gan pasaulē. Tie ir stāsti, kas jāzina!

 

Likums un Taisnība

Žurnāls – palīgs dažādās dzīves situācijās, kas piedāvā juristu padomus vieglākai dzīvei. Pieredze no dzīves, speciālistu konsultācijas, īpašumu, darba un ģimenes lietas. Padomi, kā risināt konfliktus ar kaimiņiem, radiniekiem un likumu. Tiesības un pienākumi no visikdienišķākās sadzīves līdz valstiski augstākajam līmenim.

 

Mājas viesis

 „Mājas viesis” – aizraujošs žurnāls visai ģimenei par aktuālu tematiku ar kultūrvēsturisku un nacionālu ievirzi. Interesanti cilvēki, svarīgi notikumi, receptes un ceļojumi.

 

Nezināmā Kara Vēsture

 Vienīgais žurnāls, kas veltīts tikai kara vēsturei

 

Nezināmā Vēsture

Žurnāla mērķauditorija ir visu vecumu un dzimumu lasītpratēji latviešu valodā, kurus interesē vēstures mīklas, aizraujoši pagātnes notikumi, alternatīvi vēstures scenāriji un ievērojamu personu dzīvesstāsti.

 

Noslēpumi un Fakti

Mūžīgās mīklas!

 

OK!

Preses izdevuma periodiskums: 1 x mēnesī. Iznākšanas diena: piektdiena. Žurnāls OK! ar lieliem panākumiem tiek izdots 22 valstīs visā pasaulē. OK! katrā valstī dzīvo savu dzīvi, bet visus izdevumus vieno sava veida OK! kods – ekskluzīvi materiāli. Labas kvalitātes intervijas ir žurnāla OK! Latvija lielākā vērtība, bet tas aptver arī citas mūsdienīgai sievietei būtiskas tēmas – nedēļas aktualitātes, dzīvesstāstus, attiecības, skaistumkopšanu, stilu un modi, veselību, jaunāko kulinārijas jomā. Latvijas žurnālistu veikums papildināts ar labākajām citu valstu OK! autoru publikācijām, radot saturu, kas atšķiras no citiem Latvijā izdotajiem žurnāliem sievietēm.

 

Patiesā Dzīve

Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Iznākšanas diena: piektdiena. Psiholoģija, ezoterika, filozofija, mistika, reliģija, zinātne, medicīna, sabiedrībā populāru, pazīstamu un ne tik populāru, bet ne mazāk interesantu cilvēku pieredze. Attiecības un problēmu raksti, vēsturiski nozīmīgas un pārdabiski neparastas spēka vietas, skandāli un kuriozi, Latvijas lauki un plašā pasaule.

   

Planētas noslēpumi

Žurnāls zinātkāram lasītājam, kas atklās intriģējošus faktus par nezināmo, šķetinās vēstures līkločus un nākotnes pareģojumus, ielūkosies slavenāko noziegumu shēmās, iepazīstinās ar slepeniem arhīviem un neticamām zinātnieku iecerēm. Būs aizvien jauni fakti un nianses par NLO un svešplanētiešiem, neticamo arheoloģiju un senatnes civilizācijām, šaušalīgākās katastrofas planētas vēsturē, brīnumi un neticamais gan pazemē, gan atmosfērā, viss jaunākais par paralēlajām pasaulēm, baisākie atgadījumi cilvēces vēsturē, satriecoši un kuriozi zinātniskie atklājumi, kā arī aizvien jauni stāsti par mistiskiem notikumiem Latvijā – agrāk un tagad…

 

Praktiskais Latvietis

Noderīgākais praktisko padomu žurnāls. Konsultē un pieredzē dalās juristi, dārznieki, mediķi, pavāri, bitenieki, lopkopji, zivkopji, saimnieki un saimnieces. Tiesību un likumu skaidrojumi, pārbaudītas receptes, biznesa pieredze, dārza darbu un saimniekošanas kalendārs. Padomi, ieteikumi un atbildes uz visiem lasītāju uzdotajiem jautājumiem.

 

Privātā Dzīve

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: otrdiena. Žurnāls jau vairāk nekā desmit gadus ir vispopulārākais izklaides žurnāls Latvijā. Katru otrdienu tas savus lasītājus informē par aktuālākajiem un intriģējošākajiem jaunumiem politiķu, mūziķu, uzņēmēju, aktieru, šovmeņu un televīzijas zvaigžņu dzīvē Latvijā un pasaulē. Aizkustinoši mīlas stāsti, aizraujoši piedzīvojumi un eksotiski ceļojumi, kā arī šokējoši sānsoļi, atzīšanās un paparaci materiāli.

 

Santa

Žurnāls par vērtībām, kas aktuālas modernai, aktīvai sievietei, kura interesējas par visu jauno un lēmumus par savu dzīvi pieņem pati. Divdesmit pastāvēšanas gadu laikā žurnālam Santa ir lielākā lasītāju auditorija visu Latvijā iznākošo sieviešu mēneša žurnālu vidū. Santa – spilgtas personības, izcilas intervijas!

 

100 Labi Padomi

Padomi katrai latviešu ģimenei! Žurnālā 100 labi padomi noderīgi kompetentu speciālistu padomi par dažādām dzīves jomām vienā žurnālā – veselību, naudu, māju, skaistumu, ģimeni, virtuvi, modi un svētkiem! Saimniecībā noderēs! Zurnālam tiek izdoti pielikumi par dažādām tēmām.

 

Sports

 Žurnāls iznāk reizi mēnesī. Orientēts uz lasītājiem, kas ne tikai interesējas par sportu, bet kam arī raksturīgs aktīvs dzīvesveids. Rāda sporta daudzveidību Latvijā un iespējas, ar to nodarboties, akcentējot jaunatnes sportu. Iepazīstina ar līderiem, aktualitātēm, problēmām, leģendām, sarežģīto ceļu līdz visaugstākajiem panākumiem, sporta skolotājiem un treneriem. 

http://www.sporto.lv/

 

Teātra Vēstnesis

 

 

36,6oC – Veselīgāk, Saskanīgāk, Gudrāk

Žurnāls 36,6oC meklē atbildes uz sāpīgiem un neērtiem jautājumiem par veselību vai slimību, palīdz neapjukt dažādo medicīnas terminu jūrā, dod padomus, kā atrast piemērotāko dakteri vai ārstniecības iestādi, mudinot nepadoties šķietami neatrisināmu problēmu priekšā. Lasītājiem savus padomus sniedz vislabākie pašmāju ārsti, dabas dziedniecības noslēpumu zinātāji un savus dzīvesstāstus uztic cilvēki, kuri cīnās ar slimībām vai tās laimīgi uzveikuši.

 

Una

  Par sievieti pasaulē, ko rada viņa pati!Žurnāls modernai un mērķtiecīgai sievietei! Intervijas ar intriģējošām un spēcīgām personībām, sarunas ar cilvēkiem, kurus nav iespējams nepamanīt! Ik numurā atklātas sarunas, iedvesmojoši dzīvesstāsti, ieteikumi sevis pilnveidošanai un veiksmīgākai karjerai! Katru mēnesi izzinošās un stilīgās rubrikas: dzīvesstils, veselība, mode, zvaigznes un leģendas, ceļojumi un jaunumi kultūrā. Žurnāls UNA ir saturiski bagāta, gaumīga un daudzveidīga lasāmviela sievietēm ar savu skatījumu uz pasauli. Žurnāla devīze - neuzspiest vienu noteiktu pozīciju, bet ļaut sievietei pašai izvēlēties prioritātes dzīvē, modē un kultūrā!

 

Vakara ziņas

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: piektdiena. Ilustratīvi un saturiski daudzveidīgs dzīvesstila brīvdienu žurnāls ar oriģināliem rakstiem, kas balstās uz kvalitatīvu un aktuālu informāciju. Intervijas, dzīvesstāsti, reportāžas, jaunumi, atklājumi, tāpat attiecību līkloču, modes tendenču un vaļasprieku atspoguļojums.

 

Veselība

 Praktisks un mūsdienīgs skatījums par dārgāko, kas mums ir - veselību, un visu, kas ar to saistīts. Profesionālu ekspertu - mediķu, praktiskie padomi un skaidrojumi, pētījumi par uzturu, gudra pircēja ceļvedis. Atraktīvi pasniegta un tikai pārbaudīta informācija sievietēm, vīriešiem, bērniem un to vecākiem. Testējam produktus un piešķiram savu - žurnāla Veselība, kvalitātes zīmi. Vērtējam vidi un analizējam veselības aizsardzības sistēmu.

 

Zintnieks

Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Iznākšanas diena: otrdiena. Žurnāls ir palīgs katram, kas grib: rūpēties par savu fizisko un garīgo veselību;* meklēt dzīves jēgu; izzināt materiālo un nemateriālo pasauli; pilnveidoties, tiekoties ar garīgi bagātiem un zinošiem cilvēkiem; padziļināti izzināt Visuma likumsakarības; iemācīties atrast savu ceļu pie Dieva; izprast senlatvju dzīvesziņu un senču gudrības; iekļauties Latvijas senkultūras un mūsdienu sabiedrisko procesu mijiedarbības procesā; iepazīt Latvijas dziedniekus un zintniekus; izpaust savas radošās spējas.

Люблю

Еженедельный журнал Люблю!

* как выйти победительницей в борьбе с рутиной домашней работы, превратив ее в приятное занятие;

* как стать кулинарным гуру на собственной кухне;

* как вырастить здоровых, умных и веселых детей;

* как сохранить свежесть супружеских отношений до серебрянной свадьбы;

* как сохранить красоту и женское здоровье.

 

Караван

Žurnālu dāvina bibliotēkas lasītāji.