E-katalogs

Valkas un Smiltenes novada bibliotēku KOPKATALOGS

Šeit pieejamas divas datubāzes:

 

  • Elektroniskais katalogs atspoguļo publisko un skolu bibliotēku krājumus: grāmatas, audiovizuālos dokumentus, kartogrāfiskos materiālus, nošizdevumus, attēlizdevumus, elektroniskos resursus, pārējos dokumentus latviešu, krievu, angļu un citās valodās. 
  • Novadpētniecība satur diferencētu informāciju par laikraksta „Ziemeļlatvija” publikācijām, kā arī atspoguļo citus materiālus par bijušā Valkas rajona un tagadējo Valkas un Smiltenes novada un Strenču apvienības ievērojamiem cilvēkiem, vietām un notikumiem.

 

Kā pasūtīt grāmatu? Noskaidro ŠEIT.

Lai varētu veikt grāmatu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām, jābūt bibliotēkas lasītājam un abonementā jāpalūdz izveidot lasītāja autorizācijas datus – lietotāja vārdu un paroli. 

Ja esat jau reģistrējies, bet Jums nav piešķirti autorizācijas dati, tad tos varat saņemt arī savā e-pastā, rakstot uz valkasbiblioteka@valka.lv.

 

Kopkataloga mobilā versija pieejama arī mobilo ierīču lietotājiem.

Ierakstot meklētājā valka.biblioteka.lv/Alise ierīce uzreiz atpazīs mobilo versiju, ja tas nenotiek, tad atveroties parastajam katalogam, ekrāna apakšējā labajā stūrī jāklikšķina uz „Mobile version”.