Žurnāli lasītavā
 

Donalds Daks

 

Žurnāls zēniem un meitenēm no 5 gadu vecuma!

Žurnālā –

  • ikvienam – jautri un draiskulīgi, mūsdienīgi un seni komiksi par Donaldu Donaldu, Mikiju, Knapu Makdaku, Sprukstu un citiem multeņu varoņiem; 
  • jokdariem – rubrikas "Blēņu tarba", “Smieklu maratons” u.c.; 
  • sacensoņiem – numura mīkla + balva (ikreiz iespēja laimēt!); 
  • mīklumiņiem – Mikija detektīvmīklas; 
  • itin visiem allaž dāvana – jautra spēlīte vai aizraujoša mantiņa.

 

Donalds Daks tavā kabatā

 

Komiksu albums bērniem un jauniešiem!

Jautri un intriģējoši, mūsdienīgi un seni komiksi ar populārajiem Disneja studijas animācijas filmu varoņiem: slaveno pīli Donaldu Daku, viņa ņiprajiem māsasdēliem Tiku, Tīku un Triku, jauko Deiziju, bagātāko pīļtēviņu pasaulē Knapu Makdaku, burvi Maģiju Hipnotizētāju un blēžiem Suņapuikām. Te sastapsi arī gudro pelēnu Mikiju, viņa draudzeni Minniju, labsirdīgo Sprukstu un daudzus citus!

 

Ilustrētā Junioriem

 

Mēneša žurnāls maziem un lieliem zinātkārajiem!
Aizraujoša lasāmviela pamatskolas sākumklašu bērniem. Žurnāls saprotami un atraktīvi skaidro dažādas dabas parādības, lietu kārtību un pasaules uzbūvi. Krāšņas ilustrācijas, konkursi un balvas.

Astes

 

Vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā, kas iznāk reizi divos mēnešos. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus!

 

Avene

 

AVENE ir zinātkārs, aktīvs un sirsnīgs žurnāls jaunākā TĪŅU VECUMA MEITENĒM.  Šis ir žurnāls, kas vienmēr aicinās un iedvesmos ticēt labajam, ticēt tam, ka viss ir iespējams un ka mūsu nākotnes sapņi ir pavisam reāli. Hobiji, mūzika, zvaigznes, BFF, ģimene, skolas lietas, plakāti, testi, praktiskie darbi, eksperimenti, vērtīgi konkursi un daudz pārsteigumu. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.

 

Avenīte

 

Avenīte ir Latvijā vienīgais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma MEITENĒM. Testi un spēles, izklaides un rotaļlietas, zvaigznes un modes, māksla un radošums, skolas lietas un izgudrojumi, uzdevumi un konkursi - žurnāls kā pārsteigums no pirmās līdz pēdējai lappusei. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.

 

Ķepu patruļa (Paw Patrol)

 

Nāc rotaļās kopā ar animācijas filmas “Ķepu patruļa” varoņiem – Skaju, Maršalu, Zumu, Čeisu un Rokiju! Katrā žurnāla numurā – aizraujoši stāsti, uzdevumi, krāsojamas lappuses un noderīgi ieteikumi vecākiem.

 

My Little Pony

 

Attīstošs un  izklaidējošs žurnāls meitenēm, kuras iemīļojušas jaukās HASBRO rotaļlietas – ponijus. Katrā numurā ir sirsnīgs bilžu stāsts no animācijas seriāla, atjautības uzdevumi, krāsojamās lappuses un plakāts.

 

Vāģi

 

Aizraujošs žurnāls Disneja animācijas filmas “Vāģi” cienītājiem. Te atrodami īsi komiksi, spēles un atjautības uzdevumi, krāsojamās lappuses, kā arī ieteikumi rokdarbiem ar Zibeni Makvīnu, Metriņu un citiem varoņiem.

Kā tas Strādā

 

Jauns un ļoti aizraujošs žurnāls visu vecumu zinātkāram lasītājam.
Ideāls veids, kā paplašināt pasauli, bagātināt zināšanas, rosināt domāšanu vai vienkārši patīkami pavadīt laiku.