Žurnāli lasītavā

Barbie

Žurnāls meitenēm no 4 gadu vecuma priecīgiem un darbīgiem brīžiem kopā ar Barbiju un Kenu, Terēzu, Nikiju, Rakveli un citiem viņu draugiem.

• Stāsti 
• Uzdevumi  
• Receptes 
• Rokdarbi 
• Plakāti
• Katrā žurnālā – Barbijas konkurss un iespēja iegūt lieliskas balvas no "Mattel"! 
• Ikreiz kopā ar žurnālu – dāvana lasītājām.
 

Donalds Daks

Žurnāls zēniem un meitenēm no 5 gadu vecuma!

Žurnālā –

  • ikvienam – jautri un draiskulīgi, mūsdienīgi un seni komiksi par Donaldu Donaldu, Mikiju, Knapu Makdaku, Sprukstu un citiem multeņu varoņiem; 
  • jokdariem – rubrikas "Blēņu tarba", “Smieklu maratons” u.c.; 
  • sacensoņiem – numura mīkla + balva (ikreiz iespēja laimēt!); 
  • mīklumiņiem – Mikija detektīvmīklas; 
  • itin visiem allaž dāvana – jautra spēlīte vai aizraujoša mantiņa.

 

Donalds Daks tavā kabatā

Komiksu albums bērniem un jauniešiem!

Jautri un intriģējoši, mūsdienīgi un seni komiksi ar populārajiem Disneja studijas animācijas filmu varoņiem: slaveno pīli Donaldu Daku, viņa ņiprajiem māsasdēliem Tiku, Tīku un Triku, jauko Deiziju, bagātāko pīļtēviņu pasaulē Knapu Makdaku, burvi Maģiju Hipnotizētāju un blēžiem Suņapuikām. Te sastapsi arī gudro pelēnu Mikiju, viņa draudzeni Minniju, labsirdīgo Sprukstu un daudzus citus!

 

Vāģi

Attīstošs žurnāls Disneja animācijas filmas "Vāģi" cienītājiem. Žurnālā – īsi komiksi, spēles un atjautības uzdevumi, zīmēšanas un krāsojamās lappuses, kā arī ieteikumi rokdarbiem kopā ar Zibeni Makvīnu, Metriņu un citiem vāģiem. Kopā ar katru žurnālu dāvaniņa – viens no "Vāģu" modelīšiem.

 

Ilustrētā Junioriem

Mēneša žurnāls maziem un lieliem zinātkārajiem!
Aizraujoša lasāmviela pamatskolas sākumklašu bērniem. Žurnāls saprotami un atraktīvi skaidro dažādas dabas parādības, lietu kārtību un pasaules uzbūvi. Krāšņas ilustrācijas, konkursi un balvas.

Mazajam FLORISTAM

Vienīgais floristikas žurnāls latviešu valodā .Tajā tiek publicēti Latvijas floristu, skolu floristikas pulciņu un kursu dalībnieku darbi, kā arī doti praktiski padomi un apraksti kā veidot dabus.Lieliski noderēs gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas sāk savas gaitas floristikas mākslā.

Astes

Vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā, kas iznāk reizi divos mēnešos. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus!

 

Avene

AVENE ir zinātkārs, aktīvs un sirsnīgs žurnāls jaunākā TĪŅU VECUMA MEITENĒM.  Šis ir žurnāls, kas vienmēr aicinās un iedvesmos ticēt labajam, ticēt tam, ka viss ir iespējams un ka mūsu nākotnes sapņi ir pavisam reāli. Hobiji, mūzika, zvaigznes, BFF, ģimene, skolas lietas, plakāti, testi, praktiskie darbi, eksperimenti, vērtīgi konkursi un daudz pārsteigumu. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.

 

Avenīte

 

Avenīte ir Latvijā vienīgais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma MEITENĒM. Testi un spēles, izklaides un rotaļlietas, zvaigznes un modes, māksla un radošums, skolas lietas un izgudrojumi, uzdevumi un konkursi - žurnāls kā pārsteigums no pirmās līdz pēdējai lappusei. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.

 

Spider-man

Varoņžurnāls zēniem.  Aizraujoši komiksi par Zirnekļcilvēku un citiem varoņiem, āķīgi uzdevumi, krāsu darbi un pārsteidzoši supervaroņu spēka noslēpumi. Kopā ar katru žurnālu – dāvaniņa!

Maša un Lācis

Animācijas seriāla ″Maša un Lācis”  varoņi tagad arī žurnāla lappusēs. Allaž dzīvespriecīgā, bieži nerātnā, bet vienmēr labestīgā meitenīte Maša ar lielāko prieku dalās savos piedzīvojumos. Žurnālā ir stāsti un spēles, dažādi darbiņi un attīstoši uzdevumi, kas paredzēti pirmsskolas vecuma bērniem.

 

Spicīte

 

Aizraujoši bilžu stāsti, lasīšana un rēķināšana kopā ar Spicītes skolu. SPICĪTE - spēles un labirinti, āķīgi jautājumi atjautīgajiem, dabas un tās noslēpumu izzināšana. SPICĪTE - pašu gatavoti gardumi, radoši darbiņi un idejas dāvanām, zīmējumu un citi konkursi. SPICĪTE - sirsnīgs, jauks un mīļš draugs bērniem, neaizvietojams palīgs vecākiem un skolotājiem.

 

Tēvijas Sargs

Militārais žurnāls "Tēvijas Sargs" iznāk reizi mēnesī, to dibinājusi Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija un izdod Jaunsardzes un informācijas centrs. Žurnāls ir Eiropas Militārās preses asociācijas biedrs.

Kā tas Strādā

Jauns un ļoti aizraujošs žurnāls visu vecumu zinātkāram lasītājam.
Ideāls veids, kā paplašināt pasauli, bagātināt zināšanas, rosināt domāšanu vai vienkārši patīkami pavadīt laiku.