Žurnāli 2024.gadā

 

Ilustrētā Junioriem

 

Vērtīgākā lasāmviela tavam bērnam! Vecāku izvēle Nr.1! Kvalitatīvākais mēneša žurnāls zinātkāriem bērniem un jauniešiem! Atbildes uz bērnu daudzajiem kāpēc, dzīvnieku pasaule, kosmoss, nākotnes tehnoloģijas un vēstures pētījumi, gudri eksperimenti, radoši praktiskie darbi, vērtīgi konkursi, lieliskas balvas - un tas viss ietērpts krāšņās ilustrācijās. Noderēs bērniem gan skolas gaitās, gan lasīšanai kopā ar visu ģimeni.

 

 

 

Ilustrētā Junioriem Mini

 

Žurnāls Ilustrētā Junioriem MINI ir jau iemīļotā žurnāla Ilustrētā Junioriem mazais brālis, kas 4 līdz 6 gadus veciem bērniem ar dažādiem interesantiem un attīstošiem uzdevumiem palīdzēs trenēt roku veiklību, precizitāti, vērību, rakstītprasmi un ļaus viegli iemācīties burtiņus. Žurnāla lappusēs bērni varēs radoši izpausties, atklāt savus talantus, fantazēt un jēgpilni pavadīt brīvos brīžus. Dažādās rakstu tēmas ļaus iepazīt pasauli visā tās daudzveidībā. Žurnālā atrodamas arī īsas un vienkārši izskaidrotas atbildes un dažādiem jautājumiem.

 

 

Avenīte

 

Vienīgais Latvijā veidotais žurnāls jaunākā skolas vecuma meitenēm (6+) par visu, kas dzīvē svarīgs. Avenīte būs labs palīgs gan lasītprasmes veicināšanai, gan izziņai un izklaidei - žurnāla tēmu loks aptver attiecības ar draugiem un ģimeni, skolu, hobijus, interesantus cilvēkus un profesijas, stiliņu, dzīvniekus, jautrību virtuvē un daudz ko citu. Žurnālā ir daudz interaktīvas darbošanās - testi, uzdevumi, mīklas, spēles, uzlīmes un arī konkursiņi ar balvām.

 

Donalds Daks

 

Jautrs komiksu žurnāls zēniem un meitenēm par Donalda Daka, attapīgā Mikija, bagātā tēvoča Knapa, smieklīgā Spruksta un daudzu citu Disneja studijas radīto varoņu aizraujošajiem piedzīvojumiem! Te var arī iemācīties pārsteidzošus trikus, lasīt anekdotes, izmēģināt brīnumainus eksperimentus un asināt prātu ar detektīvmīklām. (Periodiskums 6x gadā.)

 

 

Ucipuci

 

Viens no nedaudzajiem Latvijā veidotajiem žurnāliem pašiem mazākajiem (3+). Enerģiskā rotaļu pūcīte Ucipuci, izkāpusi no Zanes Zustas grāmatas, leļļu teātra izrādes un televīzijas raidījuma, ir gatava spēlēties un mācīties kopā ar bērniem katru mēnesi arī žurnālā, kura galvenā redaktore ir pati rakstniece Zane. Attīstoši uzdevumi, īsi stāstiņi emocionālās pasaules veidošanai, darbošanās uzlīmes uzmanības un pirkstiņu vingrināšanai un konkursiņi ar jaukām balvām.

 

 

Baltais Valis

 

Latvijā veidots kvalitatīvs, biezs, izglītojošs žurnāls-grāmata bērniem no 5 gadu vecuma. Dzīvnieki, interesantas personības un profesijas, ceļojums vēsturē, tehnikas brīnumi, kosmoss, atbildes uz iesūtītajiem jautājumiem, vaļa skoliņa, kas papildinās skolā apgūto, radoši darbiņi, eksperimenti, padomi, uzdevumi, bilžu mīkla un konkursi ar balvām. Žurnāls uzrunā bērnus vieglā, saprotamā valodā. Saturs top sadarbībā ar vadošajiem dažādu jomu ekspertiem. A4 formāts, lapas piemērotas uzdevumu pildīšanai. Iznāk reizi divos mēnešos.