Pasākumi un aktualitātes Valkas bibliotēkā decembrī

Esam apkopojuši informāciju par pasākumiem un aktualitātēm Valkas bibliotēkā DECEMBRĪ.

SVARĪGI!

Sestdienās bibliotēka atvērta no plkst.9:00-14:00.

BIBLIOTĒKAS DARBA LAIKS SVĒTKOS:

22.12. Bibliotēka atvērta no plkst. 14:00-18:00 (bibliotekāru pieredzes apmaiņas brauciens uz Ērģemi)
23.12. no plkst. 10:00-14:00
24.12. un 26.12. bibliotēka SLĒGTA
30.12. no plkst. 10:00-14:00
31.12. bibliotēka SLĒGTA

Piedāvājam saņemt un nodot bibliotēkas izdevumus (grāmatas, laikrakstus, CD u.c.) arī ārpus darba laika, izmantojot bibliomātu - grāmatu pakomātu. Vairāk par bibliomāta sniegtajām iespējām lasiet https://ieej.lv/pakomats_gramatas.

IZSTĀDES

ZIEMASSVĒTKU IZSTĀDES “GAISMAS LAIKS”

Līdz 30. decembrim Pieaugušo literatūras nodaļā eksponētas grāmatas, periodikas izdevumi un rotājumi, kas vēstī par svētku vērtībām, tradīcijām, nozīmi u.tml.

LITERATŪRAS IZSTĀDE “LAI MĪLESTĪBAS NEPIETRŪKST”

Līdz 30. decembrim Pieaugušo literatūras nodaļā izstādīta daiļliteratūra par mīlestību un romantiku.

NOVADPĒTNIECĪBAS IZSTĀDE “SMILŠAINĀ LUGAŽU PLAČA LEPNUMS – TRĪS STALTAS ĒKAS”

Līdz 7. janvārim Novadpētniecības stendā izstāde par trīs ēkām, kas divdesmitajos un trīsdesmitajos gados noteica jaunās – sadalītās Valkas pilsētas centra veidošanos – Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas, Valkas pilsētas kultūras nama un Ādama Tērauda pamatskolas ēkām.

Vairāk par izstādi un ēkām šeit

PASĀKUMI

JAUNO GRĀMATU DIENAS

No 19. līdz 22. decembrim piedāvājam iepazīties ar jaunajām grāmatām. To izsniegšana 23. decembrī. Grāmatu jaunumiem iespējams sekot līdz mūsu mājaslapas sadaļā "Jaunākās grāmatas" un "Bērniem, jauniešiem" – "Jaunākās grāmatas".

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

NEMATERIĀLĀ KULTŪRAS MANTOJUMA AKCIJA “RAKSTU RAKSTI ROKAS SILDA”

Līdz 18. decembrim aicinām piedalīties virtuālās izstādes izveidē un iesūtīt savu rakstaino dūraiņu fotogrāfiju/-as Whatsapp 29153117 vai e-pastā zane.simane@valka.lv.

Vairāk par akciju un tās mērķi šeit.

ZIEMASSVĒTKU STĀSTU RĪTI

Ziemassvētku stāstu lasījumu cikls pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem ar radošām aktivitātēm. Aicinām pedagogus pieteikt grupas lasījumiem, zvanot 29153117 vai rakstot zane.simane@valka.lv.

Vairāk lasiet te.

KONKURSS “ZIEMASSVĒTKU ZVAIGZNES VĒLĒŠANĀS”

Stāstu un to ilustrāciju konkurss bērniem un jauniešiem no sešu gadu vecuma. Radošos darbus aicinām iesniegt līdz 21. decembrim klātienē Valkas bibliotēkā vai elektroniski e-pastā zane.simane@valka.lv.

Vairāk par konkursu un tā noteikumi rakstā.

BĒRNU RĪTI

17. decembrī plkst.11 pasākuma cikla “Bērnu rīti” nodarbība “Kam mežā visskaistākā kleita?”. Interaktīva nodarbība Ziemassvētku noskaņās ar grāmatu lasīšanu un radošiem uzdevumiem.

PASĀKUMS “BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA”

Turpinās dalība Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Tās laikā bērni, jaunieši un vecāki visa gada garumā tiek aicināti lasīt un novērtēt profesionālas žūrijas īpaši atlasītu grāmatu kolekciju. Pieteikšanās aktivitātei pie Bērnu literatūras nodaļas vadītājas Zanes Sīmanes tel. 29153117 , e-pasts zane.simane@valka.lv.

Vairāk par programmu šeit

Informāciju sagatavoja: