13.06.2022
Valkas bibliotēkā jauns pakalpojums – grāmatu pakomāts

Valkas bibliotēkas pakalpojumu klāstā jaunums – grāmatu pakomāts, kas sniedz iespēju reģistrētajiem lasītājiem saņemt grāmatas, presi, CD u.c. resursus sev ērtā laikā, arī pēc bibliotēkas darba laika.

 

Lēmumu par pakomāta nepieciešamību bibliotēkas kolektīvs pieņēma Covid-19 izplatības ierobežojumu laikā, kad bibliotēkas un citu publisko iestāžu pieejamība bija apgrūtināta. Šobrīd, laikā, kad ierobežojumi atcelti, tā aktualitāte nav mazinājusies, jo ar pakomātu bibliotēkas pamatpiedāvājums kļūs vēl pieejamāks. Tā sniegtās iespējas īpaši noderēs studentiem, maiņu darbu veicējiem un  attālāk dzīvojošajiem bibliotēkas lietotājiem.

 

Bibliotēkas pakomātā saņemt un nodot Valkas bibliotēkas izdevumus varēs 24 stundas diennaktī. Sev interesējošo lasāmvielu vai skaņu ierakstu bibliotēkā reģistrētiem lietotājiem iespējams pasūtīt trīs dažādos veidos:

 

1. elektroniskajā kopkatalogā http://biblioteka.valka.lv/lv/e-katalogs atzīmējot “Vēlos saņemt pakomātā”,

2. zvanot vai rakstot sms/whatsapp uz tālr. 29136199 vai 29153117,

3. e-pastā  valkasbiblioteka@valka.lv, norādot savu telefona numuru.

 

Pasūtījumi tiks apstrādāti bibliotēkas darba laikā - brīvdienās pieteiktos izdevumus pakomātā varēs saņemt pirmdien. Savlaicīgi darba dienā veiktu pasūtījumu būs iespējams izņemt jebkurā diennakts laikā. Pēc piekļuves koda saņemšanas, tas no pakomāta jāizņem trīs dienu laikā. Veicot sūtījumu, būtiski ir norādīt korektu mobilā telefona numuru, jo uz to tiks nosūtīta īsziņa ar ciparu kodu, kuru ievadīt pakomāta ciparu panelī. Valkas bibliotēkas grāmatu pakomāta lietošanas instrukcija pieejama šeit.

 

Tāpat pakomāts izmantojams grāmatu u.c. bibliotēkas izdevumu nodošanai – ikviens lasītājs var ievietot izlasītās grāmatas un žurnālus pakomāta atverē “Grāmatu nodošana”. Nodot pakomātā var arī tos materiālus, kuri saņemti klātienē.  

 

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele
Valkas novada Centrālās bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.