Esi kopā ar mums Bibliotēku nedēļā 2020!

Bibliotēku nedēļa ir laiks, kad bibliotēkas visā Latvijā ar savām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un profesijai, bibliotēku nozīmei sabiedrībā. Bibliotēku nedēļa notiek no 20.–26. aprīlim, un tās moto ir – “Iedvesmo, iesaisti, iespējo, vieno”.

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina ikvienu lielu un mazu lasītāju IELŪKOTIES, IEDVESMOTIES un PILNVEIDOTIES, aplūkojot bibliotēkas sagatavotās virtuālās izstādes par bibliotēkas vēsturi (TE).

Aplūko foto albumu “Tradīcijas Bērnu literatūras nodaļā” (TE)! Foto albums ļauj ieskatīties divu, trīs gadu nesenā pagātnē Bērnu literatūras nodaļā notikušajās tradīcijās un rīkotajos pasākumos. Tie katru reizi ir bijuši aizraujoši un interesanti. Taču ar interesi fotogrāfijās var vērot, kā mazie bibliotēkas apmeklētāji pieaug, kā viņu vietā nāk citi - mazie un zinātkārie bērni.

#bibliotēkunedēļa2020

Una Grāve

Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre

Bibliotēku nedēļā 2020 foto albums "Tradīcijas Bērnu literatūras nodaļā"