Sveicam Bibliotēku nedēļā 2020 “Iedvesmo, iesaisti, iespējo, vieno”!

Bibliotēku nedēļa ir laiks, kad bibliotēkas visā Latvijā ar savām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un profesijai, bibliotēku nozīmei sabiedrībā. Bibliotēku nedēļa notiek no 20.–26. aprīlim, un tās moto ir – “Iedvesmo, iesaisti, iespējo, vieno”.

Bibliotēkas izmanto un aicina izmantot moderno tehnoloģiju iespējas, tādējādi vēl vairāk norādot uz bibliotēku lomu un nozīmi sabiedrībā.

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina ikvienu interesentu un nozares kolēģus IELŪKOTIES, IEDVESMOTIES un profesionāli PILNVEIDOTIES, aplūkojot

virtuālo izstādi “Valkas bibliotēkai 155 gadus sena vēsture” virtuālo izstādi “Ēkas, kurās “dzīvojusi” bibliotēka” virtuālo izstādi “Publikācijas par bibliotekāru darbu” foto albumu “Tradīcijas Bērnu literatūras nodaļā”

Bibliotēku nedēļas aktivitātēm dotā tēma “Iedvesmo, iesaisti, iespējo, vieno” ir pakārtota Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (International Federation of Library Associations and Institutions, IFLA) ģenerālkonferences tēmai.

Bibliotēku nedēļas organizatori ir Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB), šajā laikā ik gadu rīkojot arī Latvijas Bibliotēku festivālu, kas šogad izpaliek ar klātienes pasākumiem vīrusa “Covid-19” izplatīšanās novēršanas noteikumu dēļ. Toties 23. aprīlī pirmo reizi tiešsaistes formā tiks organizēts Latvijas bibliotekāru 13. kongress.

#bibliotēkunedēļa2020

Informācija par Bibliotēku nedēļu 2020 veidota, izmantojot Bibliotekari.lv publikāciju