09.12.2015
Bērnu un jauniešu žūrija 2015 ir sākusi savu darbu!

Ir zināmas grāmatas, kuras ietilpst jaunajā, 2015. gada Bērnu un jauniešu žūrijas kolekcijā. Ar tām var iepazīties bibliotēkā izliktajā izstādē (grāmatu saraksts arī šeit). Čaklākie bērnu žūrijas dalībnieki  jau paspējuši pirmās grāmatas izlasīt.

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu un jauniešu žūrija” piedalās jau četrpadsmito gadu. Jau ceturto gadu tiek piedāvāta grāmatu kolekcija arī vecākiem un vecvecākiem.

Lasīšanas veicināšana programma “Bērnu un jauniešu žūrija” ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstrādāta un kopš 2009.gada Latvijas Bibliotekāru biedrības īstenota programma, ko finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Programmas mērķis ir dažādot un pilnveidot publisko bibliotēku iespējas darbā ar bērniem un jauniešiem.

Visi, kas vēlas iesaistīties projektā un kļūt par lasīšanas ekspertiem, esat laipni gaidīti Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā!

Ruta Korpa,

Valkas NCB Bērnu literatūras nodaļas vadītāja