17.05.2022
Ar jauku ekskursiju noslēgusies 2021. gada Valkas novada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”

Piektdien, 13.maijā, tika aizvadīts ikgadējais noslēguma - godināšanas pasākums Valkas bibliotēkā reģistrētajiem Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” (BJVŽ) dalībniekiem. 

 

Lai izsniegtu LNB sarūpētās balvas un atzīmētu veiksmīgi aizvadītu 2021. gada lasīšanas maratonu, Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Zane Sīmane kopā ar Valkas novada BJVŽ dalībniekiem devās izbraucienā uz Kārķiem. Tur Sandras Pilskalnes pavadībā izstaigātas un izpētītas “Lustiņdruvas” meža takas, apciemoti Mini Zoo neparastie  iemītnieki un izbaudīts z/s “Rudzīši” saimnieces Annas sarūpētais mielasts.  

 

2021. gadā programmai “BJVŽ” Valkas bibliotēkā reģistrējās un savu vērtējumu par grāmatu kolekciju sniedza 25 žūrijas locekļi.

 

Aicinām ikvienu interesentu kļūt par 2022. gada “BJVŽ” dalībnieku visa gada garumā, reģistrējoties pie Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītājas Zanes Sīmanes klātienē vai rakstot zane.simane@valka.lv, vai zvanot 29153117.

 

Vairāk par lasīšanas veicināšanas programmu “BJVŽ” lasiet šeit.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele

Valkas novada Centrālās bibliotēkas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Valkas novada "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" ekskursijā Kārķos
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.