Žurnāli 2022.gadā
 

Avene

 

Avene ir žurnāls meitenēm. Meitenēm, kuras lasa, raksta, mainās, meklē atbildes, iedvesmu, draudzību, pārliecību pašām par sevi. Meitenēm, kurām patīk un interesē ne tikai spožo un krāšņo slavenību pasaule, bet arī savas būtības, personības iepazīšana caur mūsu uzdotajiem jautājumiem, tēmām. Meitenēm, kuras mēģina definēt savas vērtības turpmākajai dzīvei. Sirsnīgi, viegli, radoši, krāsaini. Žurnāla lasītāju vecums: 9-14 gadi. (Periodiskums 12x gadā.)

 

 

Avenīte

 

Vienīgais Latvijā veidotais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma MEITENĒM. Testi un spēles, izklaides un rotaļlietas, zvaigznes un modītes, māksla un radošums, skolas lietas un izgudrojumi, uzdevumi un konkursi - žurnāls kā pārsteigums no pirmās līdz pēdējai lappusei. Labs palīgs gan mazās dāmas lasītprasmes veicināšanai, gan izklaidei un atpūtai. (Periodiskums 12x gadā.)

 

 

Ilustrētā Junioriem

 

Žurnāls “Ilustrētā Junioriem” ir draugs, ar kuru kopā izzināt pasauli. Domā, runā, pēti un atklāj visu aizraujošo ap sevi!

Šķir krāsainās un jautrās žurnāla lapaspuses, kurās atradīsi aizraujošu stāstus par cilvēka superspējām, dabu, vēstures labirintiem, zinātniskiem pētījumiem, dzīvnieku pasauli, konkursus un iespējas tikt pie lieliskām balvām… (Periodiskums 12x gadā.)

 

Donalds Daks

 

Jautrs komiksu žurnāls zēniem un meitenēm par Donalda Daka, attapīgā Mikija, bagātā tēvoča Knapa, smieklīgā Spruksta un daudzu citu Disneja studijas radīto varoņu aizraujošajiem piedzīvojumiem! Te var arī iemācīties pārsteidzošus trikus, lasīt anekdotes, izmēģināt brīnumainus eksperimentus un asināt prātu ar detektīvmīklām. (Periodiskums 6x gadā.)

 

Ķepu patruļa (Paw Patrol)

 

Nāc rotaļās kopā ar animācijas filmas “Ķepu patruļa” varoņiem – Skaju, Maršalu, Zumu, Čeisu un Rokiju! Katrā žurnāla numurā – aizraujoši stāsti, uzdevumi, krāsojamas lappuses un noderīgi ieteikumi vecākiem. (Periodiskums 9x gadā.)

 

LEGO (Explorer)

 

Šajā žurnālā, ņemot talkā savus LEGO klucīšus, bērns atklās daudz jauna un brīnumaina dabaszinātņu, tehnoloģijas un inženierzinātņu jomā. Te atrodami īstu LEGO konstruktoru pieredzes stāsti un padomi, kas iedvesmos likt lietā savas LEGO detaļas, lai radītu ko nebijušu un patiesi iespaidīgu. (Periodiskums 6x gadā.)

PIKOLO

 

Pikolo ir vārds žurnāla galvenajam varonim - zinātkāram, rotaļīgam un draudzīgam mākonītim, kura sapņi ir lieli, un tas spēj paveikt ļoti daudz. Žurnāla lapaspusēs var iepazīties ar Pikolo radošo daudzpusību un viņa draugiem, kuri mīt stāstā, komiksā, āķīgos, aizraujošos un reizēm smieklīgos uzdevumos.
Žurnāla mērķis ir atbalstīt bērnu radošā darbībā, norādot, ka viņam izdodas. Izvēlētie uzdevumi ir veidoti un piemēroti konkrēti mērķauditorijas vecuma bērniem, lai tie nebūtu ne pārlieku sarežģīti, ne pārāk viegli, bet vienlaikus interesanti, radoši, daudzpusīgi.