Žurnāli 2021.gadā
 

Avene

 

Avene ir žurnāls meitenēm. Meitenēm, kuras lasa, raksta, mainās, meklē atbildes, iedvesmu, draudzību, pārliecību pašām par sevi. Meitenēm, kurām patīk un interesē ne tikai spožo un krāšņo slavenību pasaule, bet arī savas būtības, personības iepazīšana caur mūsu uzdotajiem jautājumiem, tēmām. Meitenēm, kuras mēģina definēt savas vērtības turpmākajai dzīvei. Sirsnīgi, viegli, radoši, krāsaini. Žurnāla lasītāju vecums: 9-14 gadi. (Periodiskums 12x gadā.)

 

 

Avenīte

 

Vienīgais Latvijā veidotais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma MEITENĒM. Testi un spēles, izklaides un rotaļlietas, zvaigznes un modītes, māksla un radošums, skolas lietas un izgudrojumi, uzdevumi un konkursi - žurnāls kā pārsteigums no pirmās līdz pēdējai lappusei. Labs palīgs gan mazās dāmas lasītprasmes veicināšanai, gan izklaidei un atpūtai. (Periodiskums 12x gadā.)

 

Kā tas Strādā

 

Zinātne, tehnika, kosmoss, medicīna, transports –daudz dažādu tēmu ir aplūkotas bagātīgi ilustrētajā žurnālā “Kā tas strādā”. Vienkāršā un saprotamā valodā veidotais žurnāls būs noderīga un aizraujoša lasāmviela, kas kalpos kā papildus enerģijas lādiņš prātam vienlaikus paplašinot redzesloku, izkopjot pilnvērtīgāku skatu uz pasauli. (Periodiskums 6x gadā.)

 

 

Lielais detektīvs

 

Žurnāls puikām un meitenēm no 5 līdz 10 gadiem. Biezs - 72 lappuses! Košs un radošs - daudz attēlu, izgriežamas lietiņas, konkursi un pat komikss!

Lai rosinātu bērnu interesi un zināšanas par dažādām jomām, detektīvu uzdevumi, neparasti fakti un izzinoša informācija aptver visplašākās tēmas – ceļojumi, daba, vēsture, māksla, zinātne, teātris un profesijas ir tikai dažas no tām. (Periodiskums 6x gadā.)

 

Ilustrētā Junioriem

 

Žurnāls “Ilustrētā Junioriem” ir draugs, ar kuru kopā izzināt pasauli. Domā, runā, pēti un atklāj visu aizraujošo ap sevi!

Šķir krāsainās un jautrās žurnāla lapaspuses, kurās atradīsi aizraujošu stāstus par cilvēka superspējām, dabu, vēstures labirintiem, zinātniskiem pētījumiem, dzīvnieku pasauli, konkursus un iespējas tikt pie lieliskām balvām… (Periodiskums 12x gadā.)

 

Donalds Daks

 

Jautrs komiksu žurnāls zēniem un meitenēm par Donalda Daka, attapīgā Mikija, bagātā tēvoča Knapa, smieklīgā Spruksta un daudzu citu Disneja studijas radīto varoņu aizraujošajiem piedzīvojumiem! Te var arī iemācīties pārsteidzošus trikus, lasīt anekdotes, izmēģināt brīnumainus eksperimentus un asināt prātu ar detektīvmīklām. (Periodiskums 6x gadā.)

 

Ķepu patruļa (Paw Patrol)

Nāc rotaļās kopā ar animācijas filmas “Ķepu patruļa” varoņiem – Skaju, Maršalu, Zumu, Čeisu un Rokiju! Katrā žurnāla numurā – aizraujoši stāsti, uzdevumi, krāsojamas lappuses un noderīgi ieteikumi vecākiem. (Periodiskums 9x gadā.)

 

LEGO (Explorer)

Šajā žurnālā, ņemot talkā savus LEGO klucīšus, bērns atklās daudz jauna un brīnumaina dabaszinātņu, tehnoloģijas un inženierzinātņu jomā. Te atrodami īstu LEGO konstruktoru pieredzes stāsti un padomi, kas iedvesmos likt lietā savas LEGO detaļas, lai radītu ko nebijušu un patiesi iespaidīgu. (Periodiskums 6x gadā.)