19.08.2016
Žvīgs Žvāgs un septembris jau klāt

1.septembrī Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Ruta Korpa aicina bērnus iegriezties bibliotēkā un piedalīties Zinību dienas aktivitātēs.

Visas dienas garumā kopā:

1. Izspēlēsim jokaino alfabētu – nē, alfabēts nebūs jāskaita, bet jāzina gan! Kas tieši būs jādara – uzzināsi, kad ieradīsies ciemos.
  2. Meklēsim kļūdas – ak, kā, sēžot skolas solā, bērni sapņo par iespēju paņemt sarkano pildspalvu un izlabot savas, klases biedru vai pat skolotāju kļūdas. Tici vai nē – bet 1. septembrī viss ir iespējams un bibliotēkā varēsi iejusties skolotāja ādā!
  3. Vai tu esi pārliecināts, ka bibliotēkā atrodas tikai grāmatas? Zinību dienā varēsi pārliecināties, ka grāmatu plauktos nav tik grāmatas vien – uzspēlēsim slēpņošanu bibliotēkā.

Nāc kopā ar draugiem!

Uz tikšanos!