29.08.2022
Zinību dienā aicina ļauties komiksu varai!

Zinību dienā - 1. septembrī Valkas bibliotēkas kolektīvs aicina bērnus un jauniešus apmeklēt izstādi “Komiksu varā” un iesaistīties jautrā aktivitātē!

 

Izstāde “Komiksu varā” Bērnu literatūras nodaļā būs apskatāma līdz 1.oktobrim. Tajā iekļauti gan pašmāju, gan ārzemju populārākie un mazāk zināmie komiksi. Atnākot uz Bērnu literatūras nodaļu, ikviens interesents, kopā ar draugiem, tiek aicināts iesaistīties audiovizuālā aktivitātē – izvēlēties kādu no piedāvātajiem, visvairāk interesējošiem komiksu fragmentiem un to ierunāt. Visas ierakstītās komiksu etīdes varēs noklausīties Valkas bibliotēkas Youtube kontā.

 

Balstoties uz izstādē iekļautajiem materiāliem, izstrādāta nodarbība arī skolām “Komiksu varā”. Tās saturs atklāj komiksu kultūru - to veidiem, dažādo mērķauditoriju, kolekcionēšanu, vērtību u.tml. Klases kopīgās darbošanās laikā, izmantojot ideju ģeneratoru, tiek veidoti stāsti, galveno varoņu portreti un radīts komikss. Vairāk par nodarbību un pieteikšanos sazinoties ar Bērnu literatūras nodaļas vadītāju, rakstot uz bernubiblioteka@valka.lv vai zvanot 29153117.  

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele
Valkas novada Centrālās bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.