29.05.2021
Zināmi Valkas novada foto spēles “Toreiz un tagad” rezultāti

Noslēgusies apjomīgā Valkas novada foto spēle “Toreiz un Tagad”, kas norisinājās no 2. aprīļa līdz 9. maijam. 10 uzņēmīgi dalībnieki izbraukājuši Valkas novadu krustu šķērsu, mērojot līdz pat 300km garu un interesantu maršrutu.

Apsveicam uzvarētājus:

1. vieta un 100 EUR balva - Tomass Sulainis (78 punkti)
2. vieta un 75 EUR balva - Guntars Āboliņš (70 punkti)
3. vieta un 50 EUR balva - Ilmārs Priede (69 punkti)

Simpātiju balvas

• No Zvārtavas, Vijciema un Valkas pagastu pārvaldēm simpātiju balvas saņem - Ilmārs Priede
  • No Ērģemes pagasta pārvaldes simpātiju balvu saņem - Guntra Gaidlazda
  • No Kārķu pagasta pārvaldes simpātiju balvu saņem - Madara Ozoliņa

Ar uzvarētājiem un simpātiju balvu saņēmējiem sazināsimies personīgi.

Valkas novada domes Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa, Valkas novada bibliotēkas, Tūrisma un informācijas birojs, priekšsēdētāja sekretariāts un pagastu pārvaldes saka lielu paldies visiem dalībniekiem, kuri iesūtīja fotoattēlus un veltīja laiku dalībai foto spēlē.

Rudens pusē Valkas novada Centrālajā bibliotēkā varēs apskatīt veiksmīgāko konkursā iesūtīto fotogrāfiju izstādi.

Foto spēles dalībniekiem tika piedāvātas senas fotogrāfijas, kurās attēloti dažādi objekti, ēkas, dabas skati vai vietas Valkas novadā. Spēles 30 fotogrāfijas atspoguļoja gan Valku, Valkas pagastu, gan Kārķus, Ērģemi, Zvārtavu un Vijciemu. Senās bildes skatāmas ŠEIT. Spēlē tika aicināti piedalīties Valkas novada iedzīvotāji, viesi un citi interesenti un sacensties par galveno balvu 100 EUR.

Ja radušās tehniskas problēmas un video nav iespējams noskatīties, rezultātus vari apskatīt arī ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:

Laine Tīdena