05.10.2016
Veltījums Mūzikas skolai 70. jubilejā

Šis gads rit J.Cimzes Valkas mūzikas skolas 70 gadu jubilejas zīmē. Valkas bibliotēka pievienojas apsveicēju pulkam un aicina visus, kam šī skola iekritusi sirdī, aplūkot izstādi “Gaišajos logos saule un mūzika” bibliotēkas novadpētniecības stendā.

Laikrakstu publikācijās var izsekot, kā Mūzikas skola mainījusies 70 gadu laikā, kādus panākumus audzēkņi guvuši dažādos konkursos. Mūzikas skolas 50. jubilejai veltītajā brošūrā var uzzināt, kuri valcēnieši to absolvējuši. Viņu vidū ir arī vairāki šobrīd pazīstami un iemīļoti mūziķi – Silga Tīruma, Guntars Freibergs, Gints Rācenis, Reinis Birznieks. Vairākas publikācijas izstādē stāsta arī par skolas pedagogiem un, protams, ilggadīgo direktoru Gunti Freibergu.

Izstāde aplūkojama no 3. oktobra līdz 3. novembrim.