25.11.2020
Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina darbā galveno bibliotekāru

Valkas novada Centrālā bibliotēka  (reģ. Nr.  9000191255) aicina darbā galveno bibliotekāru  (kods pēc profesiju klasifikatora  26220 2 ).

Darba vieta – Rīgas ielā 22, Valkā.

Darba pamatpienākumi:

  • Darbs ar periodiku un lasītavas krājumu;
  • Nodrošināt bibliotēkas pakalpojumu un piedāvājumu publicitāti;
  • Lietotāju apkalpošana automatizētajā bibliotēku informācijas sistēmā ALISE;
  • Piedalīties lasīšanu un bibliotēku popularizējošu pasākumu organizēšanā un norisē.

Prasības pretendentiem:

  •  Augstākā izglītība;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • Labas komunicēšanas spējas, prasme strādāt komandā;
  • Vēlme pilnveidoties un apgūt profesionālās zināšanas.
  • Vēlamā pieredze un prasmes:
  • Svešvalodu zināšanas;
  • Jaunāko informācijas tehnoloģiju pārzināšana;
  • Medijpratība;
  • Interese par literatūru;
  • Pieredze bibliotekārajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Pilnu amata likmi;
  • Atalgojumu (600 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • Atbalstu profesionālajā izaugsmē;
  • Sociālās garantijas.

Ja redzat sevi šajā amatā,  pieteikumu un CV lūdzam iesniegt līdz 2020. gada 15. decembrim Valkas novada  Centrālās bibliotēkas direktorei – sūtot pa pastu ar norādi “Pieteikums vakancei” (pasta zīmogs 15.decembris) Rīgas ielā 22, Valka, Valkas novads, LV 4701, vai uz e-pastu: liga.tetere@valka.lv

Papildinformācija pa tālruni 26333466, 64723672

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.