Valkas bibliotēkas darbs ārkārtējās situācijas laikā no 11. oktobra

Valkas novada Centrālā bibliotēka turpina apkalpot lietotājus darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00, sestdienās no 9:00 līdz 14:00. Bibliotēkas telpās vienlaikus drīkst uzturēties ne vairāk kā 20 apmeklētāji.

Aicinām lietotājus:

·         Lai saīsinātu savu uzturēšanās laiku bibliotēkā, pirms bibliotēkas apmeklējuma pieteikt sev vēlamās grāmatas, izmantojot elektronisko kopkatalogu, e-pastu valkasbiblioteka@valka.lv vai telefonu 64723672, 29136199.

·         Ienākot bibliotēkas telpās, pareizi lietot sejas aizsargmasku un veikt roku dezinfekciju.

·         Ievērot divu metru distanci.

·         Izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Garākām darba sesijām (līdz 1h) pie bibliotēkas datoriem nepieciešams iepriekš pieteikt vēlamo apmeklējuma laiku, izmantojot e-pastu valkasbiblioteka@valka.lv vai telefonu 64723672, 29136199.

Bērnu un jauniešu auditorijai tiek nodrošināta grāmatu izsniegšana un saņemšana. Jaunieši no 12 gadu vecuma drīkst uzturēties bibliotēkas telpās ilgāku laiku, uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu vai negatīvu pēdējo 72h laikā veiktu skrīninga testu.

Aicinām izmantot 3td e-grāmatu bibliotēku. Tas ir pakalpojums, kas reģistrētajiem bibliotēku lietotājiem piedāvā bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Valkas bibliotēkas mājaslapas sadaļā "E-grāmatu bibliotēka" ir norādes, kā veikt reģistrēšanos un kā ienākt vietnē 3td.lv, lai lasītu izvēlēto grāmatu.

Bibliotēka strādā epidemioloģiski nedrošā vidē* - pakalpojuma sniegšanas vieta, kurā esošo personu vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas fakts nav zināms.

*Ministru kabineta noteikumi Nr. 662 Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai

Informāciju sagatavoja:

Līga Tetere