02.07.2021
Valkas bibliotēkā fotoizstāde “Precēsimies”

No 1.jūlija līdz 31.augustam Valkas novada Centrālajā bibliotēkā (turpmāk Valkas bibliotēka) ir apskatāma fotogrāfes Lauras Strautiņas fotoizstāde “Precēsimies”.

 

Valkas bibliotēkā izstādīti skaistākie L. Strautiņas darbi, kas radušies patiesas mīlestības klātbūtnē, mīlestības svētkos – kāzās. Savukārt vitrīnās zem fotogrāfijām ikviens var aplūkot un smelties iedvesmu no dažādu veidu un laiku kāzu ielūgumiem.

 

Par sevi Laura stāsta: “Esmu ļoti radoša persona. Spēju iekārtot un izdekorēt fotografēšanās vietu jaunlaulātajiem, sapucēt līgavu un uztaisīt līgavai pērļu matu rotu. Es pati veidoju arī kāzu kartītes un aksesuārus fotosesijai. Man patīk īstenot savas idejas, tāpēc īpašu paldies gribu pateikt tematisko pasākumu mājas “Sudrabkalnu Viesistaba” (Kocēnos) saimniecei Judītei Bukšai, ar kuras palīdzību esmu īstenojusi dažādas fotostūrīšu idejas.”

 

L.Strautiņa norāda, ka, viņaprāt,  ļoti svarīga nozīme ir komunikācijai starp pāri un fotogrāfu. Visiem iesaistītajiem ir jābūt gataviem sadarboties un realizēt arī iepriekš neplānotas idejas – tad veiksmīga sadarbība un brīnišķīgas fotogrāfijas ir garantētas.

 

Fotografēšana vienmēr bijis Lauras Strautiņas hobijs – to viņa apguvusi pašmācības ceļā, īstenojot savas idejas gan mācoties Rīgas Stradiņu Universitātē “Multimediju” programmā, gan ikdienā. 

 

L.Strautiņas mākslinieciskajai izaugsmei varat sekot līdzi arī:

 

Informāciju sagatavoja:

Laine Tīdena

Valkas novada Centrālas bibliotēkas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.