28.04.2022
Valkas bibliotēkā fotogrāfiju izstāde “Ģimene”

Valkas bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļā 5.maijā tiks atklāta valcēnietes Zanes Andiņas fotogrāfiju izstāde “Ģimene”. Ekspozīcijā fotoattēli no ģimeņu foto sesijām, kurus papildina mīļas lietas, kas raksturīgas bērniņa ienākšanas laikam pasaulē.

 

Fotogrāfei Zanei Andiņai vismīļākās ir tieši gaidību fotosesijas. Kadri, kuros noķerti vecāku, vecvecāku un bērnu mīlestības piepildītie mirkļi, ir nenovērtējami un izstādē iekļautās fotogrāfijas vēlreiz pierādīs ģimenes nozīmīgumu un spēku.

 

Zane fotografēt sāka 7 gadus atpakaļ, kad no sakrātās kabatas naudas iegādājās savu pirmo spoguļkameru. Iemēģinot jauniegūto fotokameru, pirmās tika iemūžinātas klases biedrenes. Saprotot, ka šis process viņu aizrauj, Zane sāka piedāvāt bezmaksas fotosesijas Valkas iedzīvotājiem, lai uzkrātu pieredzi. “Gribēju pamēģināt noķert cilvēku emocijas – tās apstādināt un parādīt, cik cilvēki ir skaisti, esot dabiski,” atklāj Zane.

 

Šodien Zane, paralēli mācībām Latvijas Lauksaimniecības universitātē, strādā uzņēmumā “Indexo”, papildus apgūst fotogrāfiju e-vidē un piedāvā arī fotogrāfa pakalpojumus.    

 

Izstāde Valkas bibliotēkā būs apskatāma līdz 31.jūlijam.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele
Valkas novada Centrālās bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.