14.07.2021
Valkas bibliotēkā durvis vērs kafejnīca “Bibliotēja”

Šo sestdien, 17. jūlijā Valgas-Valkas kafejnīcu dienas ietvaros Valkas novada Centrālajā bibliotēkā (Rīgas iela 22) no plkst. 10:00 līdz 14:00 būs atvērta kafejnīca “Bibliotēja”.

Kafejnīcas piedāvājumā atradīsiet gan siltu, no svaigām zālītēm gatavotu tēju “Vasara”, “Līga” vai angļu iecienīto “Stiprais Breksits”, gan atvēsinošas ledus tējas “Bibliotēja” un “Laine”.

Pie izvēlētās tējas būs iespējams baudīt gardu kūku vai sāļu uzkodu ar pievienotu garīgo vērtību, piemēram, “Uznes mani Putrasklanā”, “Džeinas Eiras laime”, “Rakstnieka dārzs”, “d’Artanjana kvēlā mīla” un citas. Par kafejnīcas gardumiem būs parūpējusies Una Klote. Tēju un izvēlēto uzkodu varēsiet baudīt ārpus bibliotēkas telpām.

Kafejnīcas apmeklētājus aicinām ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai – pareizi lietot sejas masku, ievērot distanci un dezinficēt rokas.

Uz tikšanos Rīgas ielā 22!

Informāciju sagatavoja:

Līga Tetere