Valkas bibliotēkā apskatāma bibliotekāres gleznu izstāde

Valkas bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļā līdz 20. jūlijam apskatāma Rīgas Centrālās bibliotēkas bibliotekāres Ingas Ziediņas gleznu izstāde “Man patīk viss…”.

Inga Ziediņa ir dzimusi un augusi Limbažos, kur lielu daļu bērnības pavadīja sava krustēva mākslas darbnīcā, ar aizrautību šķirstot tur atrodamās mākslas grāmatas. Radošās intereses Ingu aizved uz Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolu, un pēc mācībām, atgriežoties Limbažos, viņa kādu laiku strādā par mākslinieci – noformētāju. Vēlāk iesaistīšanās Limbažu Galvenās bibliotēkas virtuālajos projektos viņu ieved bibliotēku pasaulē.

Šodien Inga jau vairāk kā 10 gadus ir bibliotekāre Rīgas Centrālajā bibliotēkā, un kā savu aicinājumu apzinās būšanu krāsu pasaulē un gleznošanu! Iedvesmu meklēt savu mākslinieces identitāti – stilu, tehniku un tematiku viņa rod Vilhelma Purvīša teiktajā “Lielākais panākums māksliniekam ir atrast sevi!”. Ingas meklējumi turpinās, jo “patīk viss…gribas tik daudz ko uzgleznot – kaķus, ziedus, taureņus…”. Agrāk tika gleznots akrila tehnikā, tagad viņas PopArt un reālisma stila darbi top ar eļļas krāsām.

Aktīvi gleznojot, pēdējos trīs gados ir tapušas vairākas izstādes – pirmā dzimtajā pusē Limbažos, izstāde “Mākslai pietuvināts” Rīgas Centrālajā bibliotēkā un “Divi vienā” Tūjā, Viļķenē, Grīziņkalna un Pļavnieku filiālbibliotēkās.

Ar izstādi “Man patīk viss…” Valkā, Inga ikvienam tās apmeklētājiem novēl gūt jaukas un pozitīvas emocijas!

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele