13.09.2023
Valkas bibliotēka aicina uz lekcijām par komunikāciju un pašmotivāciju

Ja vēlaties uzlabot savu produktivitāti un kvalitāti darbā, ikdienā un saskarsmē ar cilvēkiem aicinām apmeklēt lekcijas “Būtiskākais par vieglo valodu” un “Motivācija caur pašmotivāciju”. Pasākuma norises laiks un vieta – 27. septembris, plkst.10:30 Valkā, Beverīnas ielā 3.

 

Sarežģīti vārdi un teikumi nereti ir iemesls, kāpēc daudziem no mums ir grūti uztver iespējams noderīgu un svarīgu ziņu jēgu. Tāpēc pasaulē jau vairāk nekā 40 gadus ieviests un tiek lietots termins „vieglā valoda” – tas ir īpašs veids, kā pasniegt informāciju, lai tā būtu vieglāk saprotama arī cilvēkiem, kuriem ir grūtības ar valodas uztveri. Ar lekciju “Būtiskākais par vieglo valodu” (90min) Valkā viesosies Vieglās valodas aģentūras speciāliste, Irīna Meļņika. Viņa semināra klausītājus iepazīstinās ar to, kas ir vieglā valoda un kādās ikdienas jomās tā var noderēt ikvienam no mums. 

 

Lekciju “Motivācija caur pašmotivāciju” (90min) vadīs psiholoģe (Mg.Psych), mediatore, pedagoģe, uzņēmēja, lektore ar 20 gadu pieredzi apmācībā un konsultēšanā Laila Majore. Pusotras stundas stāstījumā lektore centīsies ikvienam no mums parādīt dažādus paņēmienus, kā strādāt ar sevi, kur rast motivāciju un uzlabot savu darba vai ikdienas plānošanas produktivitāti.

 

Lailas Majores lekciju būs iespējams noklausīties, pieslēdzoties tiešsaistes konferenču platformai “Zoom”. Interesentiem, kas vēlas saņemt lekcijas saiti, lūgums sazināties ar Valkas novada Centrālās bibliotēkas vecāko bibliotekāri-metodiķi Aiju Rudīti, e-pasts aija.rudite@valka.lv.

 

Semināru organizē Valkas novada Centrālā bibliotēkā sadarbībā ar Smiltenes novada bibliotēku.

 

Pēc semināra noklausīšanās varēs saņemt Valkas novada Centrālās bibliotēkas apliecinājumu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Tetere

Valkas novada Centrālās bibliotēkas

direktore

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.