20.05.2023
Valkas bibliotēka aicina uz grāmatas “IZPRAST TARO” atklāšanas svētkiem

27. maijā, plkst.12 Valkas bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļā tiks atvērta taroloģes Ingas Šnukas jeb Hilarionas grāmata “IZPRAST TARO”. Šis ir līdz šim izdotais apjomīgākais mācību materiāls par taro kārtīm latviešu valodā, kuru atvēršanas dienā varēs iegādāties izdevīgāk!

 

Grāmatas autore Inga Šnuka aicina ikvienu interesentu aplūkot grāmatu un neformālā gaisotnē iesaistīties sarunās par taro jomu, uzdodot sev interesējošus jautājumus. Tā nebūs lekcija, bet brīvas formas diskusija par zīlēšanas mākslu.

 

Ikvienas grāmatas tapšanā nākas ieguldīt daudz laika, enerģijas un līdzekļu un tās nodošana lasītājiem ir īpašs notikums. Autorei šie ir svētki, kuros viņa būs priecīga satikt tieši Tevi!

 

Grāmatas “IZPRAST TARO” standarta cena iegādājoties internetveikalā www.hilarionaspasaule.lv 41 EUR, pasākuma dienā to būs iespējams iegādāties par 35 EUR.

 

Inga Šnuka ar segvārdu Hilariona, kuru viņa izmanto darbojoties Taro pasaulē, ir taroloģe ar vairāk kā desmit gadu pieredzi. Ikdienā viņa palīdz cilvēkiem risināt dzīves situācijas, ņemot talkā taro kārtis un to sniegtās atbildes. Sapnis apgūt zīlēšanas mākslu I.Šnukai radies jau bērnībā, šodien viņa savas zināšanas nodod saviem audzēkņiem un darbojas Latvijas Tarologu asociācijā.

 

Ar sarunu, kas ļāva ielūkoties zīlēšanas mākslas aizkulisēs, Inga Šnuka Valkā viesojās šī gada sākumā. Plašais apmeklējums liecina par šīs tēmas aktualitāti un sabiedrības ieinteresētību tās izzināšanā.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele
Valkas novada Centrālās bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.