Valkas bibliotēka aicina izvietot bezmaksas reklāmu kalendārā

Valkas bibliotēkai sadarbojoties ar Valkas novadpētniecības muzeju, šogad uzsākts darbs pie projekta, kura ietvaros paredzēts izveidot elektronisko 2024. gada kalendāru, kas top pēc Valkā un Latvijā labi zināmā Jāņa Rauskas apgādā izdotā, savulaik ļoti populāro kalendāru prototipa (piemērs zemāk).

Aicinām uzņēmējus, iestāžu vadītājus iesniegt sava uzņēmuma reklāmu vai uzņēmuma/pakalpojuma pamatinformāciju un logo (jpg vai png formātā), sūtot to uz valkasbiblioteka@valka.lv līdz 15. maijam. Reklāmas ievietošana elektroniskajā izdevumā ir bez maksas.

Būtisku Jāņa Rauskas kalendāra daļu veidoja Valkas un apkārtnes uzņēmēju un pakalpojumu sniedzēju reklāmas. Šodien tā ir lieliska vēstures liecība, kas ļauj kalendāra lasītājiem izprast, kāda ir bijusi konkrētā laika pilsēta, novads un iedzīvotāju vajadzības un paradumi. Tāpēc iesaistieties kalendāra veidošanā arī jūs!

Kalendārs tiek izstrādāts Latvijas Nacionālās bibliotēkas un  reģionu bibliotēku projekta “Ceļā uz “Latviešu grāmatai 500″ Latvijas reģionos: izdevējdarbība un tekstu izplatība senāk un tagad” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Cerot uz jūsu atsaucību un sadarbību,

Valkas bibliotēkas un Valkas novadpētniecības muzeja kolektīvs

Sīkāka informācija: 26333466 (Līga Tetere)

Relīzes titulattēls no canva.com