Sveicam Danielu Dudeli ar iegūto 2.vietu!

Jau kopš 2017. gada Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) kopā ar Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi, bibliotēkām un skolām visā Latvijā aicina bērnus piedalīties spraigā lasīšanas sacensībā.

2021. gada 25. septembrī LNB Ziedoņa zālē noticis Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensību fināls, kurā piedalījās ap 30 reģionālie lasīšanas čempioni no visas Latvijas.

Valkas reģiona Skaļās lasīšanas 2021. gada čempions Daniels Dudelis no Valkas J.Cimzes ģimnāzijas Lielajā finālā startēja pārliecinoši. Sveicam Danielu ar iegūto 2.vietu Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensībās!

Daniela sniegums, lasot fragmentu no Deivida Valjamsa grāmatas “Gangsteromīte”, sajūsmināja ne vien sacensību žūriju, bet arī skatītājus!

Daniels piekrīt, ka lasīt ir forši, jo lasot viņam atklājas jauna pasaule un lasīšana dod prieku un vārdu krājumu jeb leksiku. Atbildot uz jautājumu, kas ir grāmata lasītājam, Daniels atbild: “Grāmata man nozīmē izjust cieņu pret autoru, kurš grāmatu ir uzrakstījis.”.

#Skaļālasīšana #SkaLas

Una Grāve