12.09.2022
Šogad “Mazā Pūčulēna skolu” absolvējuši 17 Valkas novada bērni

Aizvadītajās brīvdienās Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā uz “Mazā Pūčulēna skolas” izlaidumu bija ieradušies Valkas novada pūčulēni.

 

Svinīgajā pasākumā bērni atminējās, kas aizvadītajās nodarbībās paticis visvairāk, grāmatu mežā tika meklēti pazudušie dzīvnieciņi, kopīgi atrisināti uzdevumi un, piepalīdzot vecākiem, radītas krāšņās pūčulēnu galvas rotas. Saposušies un labā noskaņojumā mazie pūčulēni laidās uz netālo picēriju “Bagāta pica”, kur notika svinīgā pasākuma noslēgums. Tajā kā oficiāls apliecinājums tam, ka bērni piedalījušies Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts”  un absolvējuši “Mazā Pūčulēna skolu”, tika pasniegts īpašais pūčulēna komplekts - mugursoma, lasāmgrāmata, mīļlietiņa un noderīgi materiāli vecākiem par lasīšanu, kā arī baudīts svētku mielasts. 

    

Šogad Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts” piedalījās 17 Valkas novadā dzīvojošie pirmsskolas vecuma bērni un viņu vecāki. Pirmās divas programmas “Mazā Pūčulēna skola” nodarbības notika bērnu dzīves vietai tuvākajā bibliotēkā, kuru laikā bērni iepazinās ar bibliotēku un grāmatām, klausījās stāstus un piedalījās dažādās radošās aktivitātēs.   

 

Valkas novadā programmas “Grāmatu starts” darbu koordinē Valkas novada Centrālā bibliotēka, tajā iesaistījās visas novada bibliotēkas - Ērģemes, Kārķu, Vijciema, Zvārtavas un Lugažu. Dalību “Grāmatu startā” atbalsta LNB Atbalsta biedrība un Valkas novada pašvaldība.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele
Valkas novada Centrālās bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Mazā Pūčulēna skolas izlaidums (10.09.)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.