Šo sestdien Bērnu rīta nodarbība “Spociņu karnevāls”

15. oktobrī no 11.00 līdz 12.00 aicinām pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnus kopā ar ģimeni uz “Bērnu rītu” Valkas bibliotēkā. Oktobra nodarbības tēma “Spociņu karnevāls”, kurā bērniem būs iespēja uzzināt interesantus faktus par briesmonīšiem un noskaidrot atbildi uz jautājumu “Vai no tumsas ir jābaidās?”.

“Spociņu karnevāla” nodarbību caurvīs stāsts par kādu pavisam jauku raganiņu un viņas melno kaķi, kas dzīvo melnā, melnā namā. Kopā ar bērniem un vecākiem tiks spēlētas dažādas jautras spēles, bet noslēgumā, radošās darbošanās laikā, dalībnieki izveidos katrs savu zirneklīti.
Lai visi kopā radītu atbilstošu noskaņu un nodarbība būtu jautrāka - aicinām bērnus ierasties spocīgos tērpos!

Pasākuma “Bērnu rīti” mērķis ir atklāt bērniem un ģimenēm bibliotēkas sniegtās plašās un saturīgās brīvā laika pavadīšanas iespējas - grāmatas, žurnāli, galda spēles, radoša darbošanās, sarunas, rotaļāšanās. "Bērnu rīti" Valkas bibliotēkā tiek organizēti kopš 2014. gada un pēc pandēmijas radītās pauzes atgriežas ar jaunām radošām un interaktīvām nodarbībām.

Informāciju sagatavoja:

Zane Sīmane