31.10.2022
Smiltenes bibliotēka aicina piedalīties akcijā “104 grāmatas Latvijai un latviešiem”

Latvieši ir ne tikai lieli sēņotāji, dejotāji un dziedātāji, bet arī grāmatu lasītāji. Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 104.gadadienu, Smiltenes bibliotēka vēlas noskaidrot, kuras latviešu autoru grāmatas mums ir nozīmīgas, tāpēc aicina ikvienu piedalīties akcijā “104 grāmatas Latvijai un latviešiem”.

Akcijas laikā no 1.līdz 20. novembrim aicinām atsūtīt bibliotēkai informāciju (grāmatas autora vārds, uzvārds un grāmatas nosaukums) par latviešu autoru grāmatām, kuras jums ir nozīmīgas un kuras jūs ieteiktu izlasīt ikvienam latvietim. Var sūtīt informāciju gan par pieaugušo, gan bērnu grāmatām, tās var būt dažāda žanra grāmatas. Katrs akcijas dalībnieks aicināts iesūtīt informāciju ne vairāk kā par desmit grāmatām.

Kur sūtīt:

·  e-pasta vēstulē uz bernubiblioteka@smiltenesnovads.lv,

·  sms vai WhatsApp ziņā uz telefona numuru 20047831,

·  messenger ziņā @facebook.com/bibliosmiltene.

Kuras grāmatas ir nozīmīgas latviešiem? Un vai mums visiem kopā izdosies nosaukt 104 grāmatas? Apkopojums par iesūtītajām latviešiem nozīmīgajām grāmatām tiks publicēts 21.novembrī mājaslapā www.smiltenesnovads.lv un Smiltenes novada bibliotēkas Facebook lapā.

Informāciju sagatavoja:

Sanita Lārmane,