08.10.2021
Smiltenes bibliotēka aicina bibliotekārus piedalīties akcijā “Latvijas 103 nokrāsas”

Nāk rudens izgreznot Latviju,

Bet nepūlies, necenties tā.

Mums viņa ir visskaistākā

Tik un tā!

/M.Zālīte/

Kādas krāsas var saskatīt Latvijas dabā? Katrā gadalaikā krāsu gamma ir atšķirīga, savukārt rudenī Latvija šķiet viskošākā. Tāpēc šis ir īstais brīdis parādīt, kāda ir Latvija Jūsu pilsētā, mājas pagalmā, mežā vai puķu dobē!

Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa no līdz 29.oktobrim aicina kolēģus – bibliotekārus – visā Latvijā piedalīties foto akcijā “Latvijas 103 nokrāsas”. Akcijas ietvaros aicinām izdrukāt pielikumā pievienoto lapu uz stingra papīra un izgriezt Latvijas kontūru. Rezultātā tiek iegūts rāmis, kuru var aizpildīt ar jebkuru ainavu pēc jūsu izvēles. Nofotografējiet aizpildīto rāmi un atsūtiet Smiltenes bibliotēkai uz e-pastu bernubiblioteka@smiltenesnovads.lv vai lietotnes WhatsApp ziņā uz numuru 20047831.

Sūtot fotogrāfiju, norādiet, kurā Latvijas vietā fotogrāfija uzņemta. Parādiet, kāda ir Latvija jūsu pusē!

Iesūtītās fotogrāfijas būs dāvana Latvijai 103.dzimšanas dienā un no tām tiks izveidota krāšņa izstāde.

Ar saulainiem sveicieniem no Smiltenes,

Sanita Lārmane,