“Preses pauze” tavā darba vietā

No šī gada 19. aprīļa Valkas novada Centrālā bibliotēka (Valkas NCB) piedāvā jaunu bezmaksas pakalpojumu “Preses pauze” tavā darba vietā.

Laikā, kad attālinātais darbs un distancēšanās pārņēmuši mūsu ikdienu, un visticamāk, ka pusdienu kolēģi darbā aizstāj skats pa logu vai viedtālrunis, piedāvājam pie kafijas tases pārlapot dažāda žanra preses izdevumus.

Jaunais pakalpojums “Preses pauze” ietver:

• Īpašā statīvā izvietotus 6 bibliotēkā abonētus žurnālus pēc iestādes/uzņēmuma izvēles;
  • Preses izdevumu atrašanās laiks organizācijā no nedēļas līdz vienam mēnesim;
  • Žurnālu nomaiņa pēc iestādes/uzņēmuma kontaktpersonas pieteikuma;
  • Stenda saturs var tikt papildināts ar izdrukām no Valkas NCB pieejamajām datubāzēm par interesējošiem tematiem un konkrētas nozares aktualitātēm.

Gaidīsim interesentu pieteikumus e-pastā valkasbiblioteka@valka.lv vai sazinoties pa telefonu +37129136199 (arī Whatsapp) ar norādi “Preses pauze”.  Ar Valkas NCB abonētiem preses izdevumiem var iepazīties ŠEIT.

Rakstiskā ziņojumā lūdzu norādīt iestādes/uzņēmuma nosaukumu, adresi, kontaktinformāciju un vienu kontaktpersonu.

Informāciju sagatavoja:

Līga Rozīte