Pasākumi un aktualitātes Valkas bibliotēkā jūlijā

Sveiks, LASĪTĀJ!

Esam apkopojuši informāciju par pasākumiem un aktualitātēm Valkas bibliotēkā JŪLIJĀ.

SVARĪGI!

Vasaras sezonā – no jūnija līdz augustam, bibliotēka sestdienās SLĒGTA!

Drukas, kopēšanas u.tml. pakalpojumus iespējams saņemt Valkas novada Tūrisma un informācijas birojā, Rīgas ielā 22.

IZSTĀDES

FOTOGRĀFIJU IZSTĀDE “ĢIMENE”

Līdz 31. jūlijam fotogrāfiju izstādē “Ģimene” fotogrāfes, valcēnietes Zanes Andiņas uzņemtie fotoattēli no ģimeņu fotosesijām. Ekspozīciju papildina mīļas lietas, kas raksturīgas bērniņa ienākšanas laikam ģimenē.

Vairāk par izstādi un fotogrāfi lasiet šeit.

TEMATISKĀ IZSTĀDES “TEKSTS KĀ VIZUĀLĀ MĀKSLA”

Līdz 31.jūlijam Pieaugušo literatūras nodaļā ekspozīcija ar darbiem, kuros literārais teksts lasāms un uztverams netradicionāli.

LITERATŪRAS IZSTĀDE “DAKTERĪTS”

Līdz 31.jūlijam Pieaugušo literatūras nodaļā grāmatu stendā literatūra par mediķiem un ārstu ikdienu.

NOVADPĒTNIECĪBAS IZSTĀDE “JUMS ES SPĒLĒŠU MŪŽĪGI, TIKAI SADZIRDIET” /I.Brice/

Līdz 30.jūlijam skulptūras “Koklētājs” 50 gadu jubilejai veltīta izstāde. Tajā eksponētās publikācijas, foto materiāli un piemiņas lietas atklās Koklētāja “gaitas” piecdesmit gadu garumā.

PASĀKUMI

GRĀMATAS “Valstsvīrs Voldemārs Roberts Zāmuels” atvēršana

29.jūnijā plkst.14:00 Valkas novadpētniecības muzejā vēsturnieka Ērika Jēkabsona grāmatas “Valstsvīrs Voldemārs Roberts Zāmuels” atvēršanas pasākums.

ĒRĢEMES BIBLIOTĒKAS ATKLĀŠANA

30.jūnijā plkst.14:00 Ērģemē, “Čiekuriņi” ēkā Ērģemes bibliotēkas jauno telpu  un Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra atklāšanas pasākums.

JAUNO GRĀMATU DIENAS

No 25. līdz 28. jūlijam piedāvājam iepazīties ar jaunajām grāmatām. To izsniegšana 29. jūlijā. Grāmatu jaunumiem iespējams sekot līdz mūsu mājas lapā sadaļā "Jaunākās grāmatas" un "Bērniem, jauniešiem" – "Jaunākās grāmatas".

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻA

GRĀMATU IZSTĀDE AR AKTIVITĀTI “VASARAS DETEKTĪVS”

Līdz 15.augustam izstādīti daiļdarbi, kas apraksta dažādu detektīvu aizraujošos piedzīvojumus, kuros viņi nonāk savas zinātkāres dēļ un vēlmes atklāt kā noslēpumus, tā noziegumus.  Izvēloties kādu no izstādes grāmatām un izpildot ar šo grāmatu saistītu uzdevumu, saņem slepenu pavedienu un dodies piedzīvojumā - apslēptās mantas meklējumos pa Valku.

Vairāk par izstādi un aktivitāti atradīsiet šeit.

NODARBĪBU CIKLS “NEPARASTĀS PROFESIJAS”

30.jūnijā radoša nodarbība bērniem no piecu gadu vecuma “Ainavu arhitekts”. Tās laikā tiks atklāts, kādas iemaņas, prasmes un īpašības nepieciešamas šīs profesijas pārstāvjiem.

Vairāk par nodarbību ciklu https://ieej.lv/profesijas.

PASĀKUMS “BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA”

Atklāta pieteikšanās Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmas pasākumam “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Tā laikā bērni, jaunieši un vecāki visa gada garumā tiek aicināti lasīt un novērtēt profesionālas žūrijas īpaši atlasītu grāmatu kolekciju. Pieteikšanās aktivitātei pie Bērnu literatūras nodaļas vadītājas Zanes Sīmanes tel. 29153117, e-pasts zane.simane@valka.lv.

Vairāk par programmu lasiet šeit.

E-GRĀMATAS

Aicinām ielūkoties „3td e-GRĀMATU bibliotēkā"  https://3td.lv/  un izvēlēties  sev interesējošo literatūru. Šeit atradīsi gan tulkoto literatūru, gan oriģinālliteratūru pieaugušajiem un bērniem. Pakalpojums „3td e-GRĀMATU bibliotēka" ir pieejams tikai  autorizētiem bibliotēku lasītājiem, kuriem ir piekļuve bibliotēkas elektroniskajam katalogam, izmantojot bibliotēkas izsniegtu lietotājvārdu un paroli.

Ja Tev vēl nav autorizācijas iespēju, sazinies ar mums, rakstot uz valkasbiblioteka@valka.lv.

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele