Pasākumi un aktualitātes Valkas bibliotēkā janvārī

Sveiks, LASĪTĀJ!

Esam apkopojuši informāciju par pasākumiem un aktualitātēm Valkas bibliotēkā JANVĀRĪ.

SVARĪGI!

Sestdienās bibliotēka atvērta no plkst.9:00-14:00.

Piedāvājam saņemt un nodot bibliotēkas izdevumus (grāmatas, laikrakstus, CD u.c.) arī ārpus darba laika, izmantojot bibliomātu - grāmatu pakomātu. Vairāk par bibliomāta sniegtajām iespējām lasiet te.

IZSTĀDES

LITERATŪRAS IZSTĀDE “SAŅEMTA DĀVANĀ”

Līdz 31. janvārim Pieaugušo literatūras nodaļā izstādītas Venta Armanda Kraukļa dāvinātās grāmatas bibliotēkai

LITERATŪRAS IZSTĀDE “KOLEKCIJA ŽANRĀ”

Visa gada garumā Pieaugušo literatūras nodaļā grāmatu stendā eksponēti dažādu žanru atzītākie daiļliteratūras darbi – fantāzija, trilleris, vēsture u.c. žanri.

ROKDARBU IZSTĀDE “PŪRA DVIELIS”

Līdz 28. februārim Pieaugušo literatūras nodaļā dažādās tehnikās izšūti dvieļi no Valkas novada “pūra lādēm”.

NOVADPĒTNIECĪBAS IZSTĀDE “KAD SATIEKAS BIBLIOTEKĀRES…VALKAS BIBLIOTĒKAS SIMTGADI GAIDOT”

Līdz 28. februārim Novadpētniecības stendā publikācijas, fotogrāfijas un citi piemiņas materiāli, kas atklās daudz interesantu faktu par kādreiz Valkas bibliotēkā strādājušām bibliotekārēm.

Vairāk par izstādi šeit

PASĀKUMI

JAUNO GRĀMATU DIENAS

No 23. līdz 26. janvārim piedāvājam iepazīties ar jaunajām grāmatām. To izsniegšana 27. janvārī. Grāmatu jaunumiem iespējams sekot līdz mūsu mājaslapas sadaļā "Jaunākās grāmatas" un "Bērniem, jauniešiem" – "Jaunākās grāmatas".

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

SNIEGAVĪRU FOTO AKCIJA “PALĪDZI SNIEGAVĪRAM OLAFAM ATRAST SAVUS RADINIEKUS”

Līdz 31. janvārim foto akcija visai ģimenei ar sniegavīru, sniega dāmu, sniega bērnu, sniega suņu un citu sniega radību velšanu un celšanu. Fotogrāfijas ar nelielu sniega radības aprakstu – vārds, nodarbošanās un radniecība ar Olafu, sūtīt Whatsapp 29153117 vai e-pastā bernubiblioteka@valka.lv.

Vairāk par sniegavīru foto akciju te

“LASOŠĀKĀS ĢIMENES VALKAS BIBLIOTĒKĀ” APBALVOŠANA

10. janvāris otro gadu tiks apbalvota ģimene, kura aizvadītā gada laikā izlasījusi visvairāk Valkas bibliotēkas krājumā esošo grāmatu.

BĒRNU RĪTI

21. janvārī plkst.11 pasākuma cikla “Bērnu rīti” nodarbība “Notver sniegpārsliņu”. Interaktīva nodarbība ziemas noskaņās ar grāmatu lasīšanu un radošiem uzdevumiem. Uz nodarbību aicinām līdzi ņemt burciņu ar vāciņu.

GRĀMATU IZSTĀDE “SNIEGPUTENĪ”

Līdz 31. janvārim eksponēti daiļdarbi bērniem un jauniešiem par aizraujošiem notikumiem ziemā, sniegā un salā.

PASĀKUMS “BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA”

Turpinās dalība Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Bērni, jaunieši un vecāki tiek aicināti novērtēt izlasītās profesionālas žūrijas īpaši atlasītās grāmatas.

Vairāk par programmu un iespējām novērtēt šeit

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele