Pasākumi un aktualitātes Valkas bibliotēkā februārī

Esam apkopojuši informāciju par pasākumiem un aktualitātēm Valkas bibliotēkā FEBRUĀRĪ.

SVARĪGI!

Sestdienās bibliotēka atvērta no plkst.9:00-14:00.

Piedāvājam saņemt un nodot bibliotēkas izdevumus (grāmatas, laikrakstus, CD u.c.) arī ārpus darba laika, izmantojot bibliomātu - grāmatu pakomātu. Vairāk par bibliomāta sniegtajām iespējām lasiet te.

IZSTĀDES

LITERATŪRAS IZSTĀDE “LATVIEŠU VALODNIEKS JĀNIS ENDZELĪNS”

Līdz 28. februārim Pieaugušo literatūras nodaļā latviešu valodas un citu baltu valodu pētnieka Jāņa Endzelīna 150. gadadienai veltīta izstāde par valodnieka devumu un dzīves gājumu.

LITERATŪRAS IZSTĀDE “KOLEKCIJA ŽANRĀ”

Visa gada garumā Pieaugušo literatūras nodaļā grāmatu stendā eksponēti dažādu žanru atzītākie daiļliteratūras darbi – fantāzija, trilleris, vēsture u.c. žanri.

ROKDARBU IZSTĀDE “PŪRA DVIELIS”

Līdz 28. februārim Pieaugušo literatūras nodaļā dažādās tehnikās izšūti dvieļi no Valkas novada “pūra lādēm”.

NOVADPĒTNIECĪBAS IZSTĀDE “KAD SATIEKAS BIBLIOTEKĀRES…VALKAS BIBLIOTĒKAS SIMTGADI GAIDOT”

Līdz 28. februārim Novadpētniecības stendā publikācijas, fotogrāfijas un citi piemiņas materiāli, kas atklās daudz interesantu faktu par kādreiz Valkas bibliotēkā strādājušām bibliotekārēm.

Vairāk par izstādi šeit.

PASĀKUMI

SARUNU VAKARS AR HILARIONU

10. februārī plkst.18 tikšanās ar taroloģi Ingu Šnuku par zīlēšanas mākslas aizkulisēm un taro kārtīm.

Vairāk par taroloģi un pasākumu lasiet šiet

JAUNO GRĀMATU DIENAS

No 20. līdz 23. februārim piedāvājam iepazīties ar jaunajām grāmatām. To izsniegšana 24. februārī. Grāmatu jaunumiem iespējams sekot līdz mūsu mājaslapas sadaļā "Jaunākās grāmatas" un "Bērniem, jauniešiem" – "Jaunākās grāmatas".

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

DROŠĀKA INTERNETA DIENAS

No 6. līdz 10. februārim, atzīmējot vispasaules Drošāka interneta dienu, Valkas bibliotēka sadarbībā ar Drošāka interneta centru piedāvā nodarbības skolēniem par drošību internetā un atbildīgu interneta izmantošanu.

Vairāk par aktivitāti te

RADOŠĀ DARBNĪCA “PAREIZĀ ĶĪMIJA”

10. februārī plkst.15 Valentīndienas kartiņu izgatavošanas darbnīca bērniem un jauniešiem.

ČEMIŅŠ

No 13. līdz 17. februārim pasākuma cikla “Čemiņš” nodarbība sākumskolas vecuma bērniem “Runcis Puncis iemīlējies”. Aicinām pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus pieteikt grupas nodarbībām, rakstot bernubiblioteka@valka.lv vai zvanot 29153117.

BĒRNU RĪTI

18. februārī plkst.11 pasākuma cikla “Bērnu rīti” nodarbība “Vardulēns iemīlējies”. Interaktīva nodarbība pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem Valentīndienas noskaņās, kuras laikā tiks noskaidrots kā atšķiras vārds “patīk” no “iemīlējies”, spēlētas spēles un veikti radoši uzdevumi.

GRĀMATU IZSTĀDE “PAREIZĀ ĶĪMIJA”

Līdz 28. februārim izstādē eksponēti daiļdarbi bērniem un jauniešiem par pirmo mīlestību un iemīlēšanos.

PASĀKUMS “BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA”

Līdz 15. februārim Vislatvijas lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” dalībnieki aicināti novērtēt izlasītās grāmatas.

Vairāk par programmu un iespējām novērtēt šeit

AKLAIS RANDIŅŠ AR GRĀMATU #2

No 14. februāra līdz 14. maijam grāmatu lasīšanas sacensības 7. līdz 12. klasēm.

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele