Pasākumi un aktualitātes Valkas bibliotēkā aprīlī

Esam apkopojuši informāciju par pasākumiem un aktualitātēm Valkas bibliotēkā APRĪLĪ.

SVARĪGI!

Sestdienās bibliotēka atvērta no plkst.9:00-14:00.

Darba laiks svētkos:
Ceturtdien, 6. aprīlī no plkst.10:00-14:00
Piektdien, 7. aprīlī – BRĪVS
Sestdien, 8.aprīlis – BRĪVS
Pirmdien, 10.aprīlis – BRĪVS/ plkst.14:00 Mākslīgo ziedu vainagu veidošanas meistarklase

Piedāvājam saņemt un nodot bibliotēkas izdevumus (grāmatas, laikrakstus, CD u.c.) arī ārpus darba laika, izmantojot bibliomātu - grāmatu pakomātu. Vairāk par bibliomāta sniegtajām iespējām lasiet https://ieej.lv/pakomats_gramatas.

IZSTĀDES

LITERATŪRAS IZSTĀDE “DOD IESPĒJU GRĀMATAI”

Līdz 30. aprīlim Pieaugušo literatūras nodaļā ekspozīcijā trimdā izdotā latviešu literatūra.

TEMATISKĀ IZSTĀDE “LIELDIENU RAIBUMI”

Līdz 30. aprīlim izstādē literatūra ar praktiskiem un radošiem ieteikumiem svētku sagaidīšanai un pavadīšanai.

NOVADPĒTNIECĪBAS IZSTĀDE “VALKAS NOVADA FOTOGRĀFI – 2023. GADA JUBILĀRI”

Līdz 13. maijam Novadpētniecības stendā četriem fotogrāfiem - Uldim Balgam, Jurim Krieviņam, Antonam Rudītim un Dāvim Spundem veltīta izstāde.

Vairāk par izstādi un jubilāriem šeit.

GLIEMEŽVĀKU KOLEKCIJAS UN GLEZNU IZSTĀDE “DABA DVĒSELEI”

Līdz 28. aprīlim Pieaugušo literatūras nodaļā umurdzietes Natālijas Putniņas gliemežvāku kolekcijas un Dagnijas Līviņas (Limbažu novads) gleznu izstāde “Daba dvēselei”.

Vairāk par izstādi un autorēm te.

LITERATŪRAS IZSTĀDE “KOLEKCIJA ŽANRĀ”

Visa gada garumā Pieaugušo literatūras nodaļas grāmatu stendā eksponēti dažādu žanru atzītākie daiļliteratūras darbi – fantāzija, trilleris, vēsture u.c. žanri.

PASĀKUMI

JAUNO GRĀMATU DIENAS

No 24. līdz 27. aprīlim piedāvājam iepazīties ar jaunajām grāmatām. To izsniegšana 28. aprīlī. Grāmatu jaunumiem iespējams sekot līdz mūsu mājaslapas sadaļā "Jaunākās grāmatas" un "Bērniem, jauniešiem" – "Jaunākās grāmatas".

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

GRĀMATU IZSTĀDE UN FOTO AKCIJA “PASAKU VARĀ”

Līdz 30. aprīlim apskatāma rakstnieka – daudzu pasaku autora Hansa Kristiana Andersena dzimšanas dienai veltīta grāmatu izstāde ar aktivitātēm.

NODARBĪBA “ČEMIŅA LIELDIENAS BIBLIOTĒKĀ”

Līdz 6.aprīlim nodarbība pirmsskolas vecuma bērniem Lielās dienas noskaņas, ar grāmatu lasīšanu, tautas dziesmu skaitīšanu, olu medībām un rotaļām.

ZĪMĒJUMU KONKURSS “BIBLIOTĒKAS 100-GADES TORTE”

Līdz 10. aprīlim aicinām bērnus un jauniešus uzzīmēt Valkas bibliotēkas simtgades tortes dizainu un iesniegt Bērnu literatūras nodaļā. Pēc viena no zīmējumiem tiks pagatavota Valkas bibliotēkas 100-gades svinību torte. Pēc viena no zīmējumiem tiks pagatavota Valkas bibliotēkas 100-gades svinību torte, kas tiks pasniegta 15. aprīlī Bērnu literatūras nodaļā.

Vairāk par konkursu te

BĒRNU RĪTI. SIMTGADES SVINĪBAS

15. aprīlī plkst.11 pasākuma cikla “Bērnu rīti” ietvaros notiks Valkas bibliotēkas simtgades svinības bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem. Aicinām šo rītu pavadīt kopā – baudot aizraujošos “Laboratorium.lv” zinātnieku priekšnesumus, bibliotēkas jubilejas torti un viens otra kompāniju.

AKLAIS RANDIŅŠ AR GRĀMATU #2

No 14. februāra līdz 14. maijam grāmatu lasīšanas sacensības 7. līdz 12. klasēm.

Vairāk informācijas par akciju šeit.

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele