12.07.2021
Otrais ģimeņu lasīšanas pasākums “Lasām un salasāmies” Valkā

  

 

“Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.” “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis” saturu atbild “Biedrība “Atbalsts Valkai” un projektu vadītāja Inga Aleksejeva.”

 

Svētdien, 11.jūlijā, noticis jau otrais ģimeņu satikšanās pasākums “Lasām un salasāmies”, satiekoties lasošām un grāmatu mīļotāju ģimenēm, Valkā.

 

Šādus pasākumus ģimenēm Kārķos, Valkā un Vijciemā vasarā organizē Valkas novada Centrālā bibliotēka projekta “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis!” ietvaros.

 

Tikšanās laikā Valkas ģimenes, kas uzņēma viesus, dalījās ar savu lasīšanas pieredzi, stāstot gan par ģimenē iemīļotākajām grāmatām, gan atklājot katra ģimenes locekļa lasīšanas intereses un ieradumus, tādējādi izceļot arī savas ģimenes vērtības.

 

Klātesošajiem tā bija iespēja izjust ģimeņu kopābūšanas prieku, piedalīties iepazīšanās spēlē un statuju spēlē par grāmatu varoņiem, kopā ar Valkas bibliotēkas darbiniecēm ieklausīties grāmatu lasītāju viedokļos, kas lasāmi sociālo tīklu ierakstos, un izveidot dārza lukturus, uzturot saviesīgas sarunas arī pie kopīgas maltītes.

 

#SIF_vietagimenei

 

Una Grāve

Atbildīgā persona pasākumu “Lasām un salasāmies” īstenošanā

 

Inga Aleksejeva

Projekta vadītāja

tel. 26128051

Ģimeņu lasīšanas pasākums “Lasām un salasāmies” Valkā 11.jūlijā
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.