16.08.2021
Noslēdzošais ģimeņu lasīšanas pasākums “Lasām un salasāmies” Vijciemā

 

“Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.” “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis” saturu atbild “Biedrība “Atbalsts Valkai” un projektu vadītāja Inga Aleksejeva.”

 

Noslēdzošais ģimeņu lasīšanas pasākums “Lasām un salasāmies” Vijciemā

 

Projekta “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis!” ietvaros Valkas novada Centrālā bibliotēka organizējusi Valkas novada ģimenēm trīs pasākumus vasarā “Lasām un salasāmies” Kārķos, Valkā un Vijciemā.

 

Svētdien, 15.augustā, trešais un noslēdzošais ģimeņu satikšanās pasākums noticis Vijciema pagastā, satiekoties lasošām un grāmatu mīļotāju ģimenēm.

 

Tikšanās laikā gan atbraucēji, gan ģimene, kas uzņēma viesus, bagātinājās sarunā par dažādo lasīšanas pieredzi un iespaidiem, atklājot, cik gan atšķirīga var būt ne vien grāmatu izvēle pēc satura, pēc noformējuma, bet atšķirīga ir arī izvēlētā vieta un laiks lasīšanai mājās. Klātesošajiem tā bija iespēja izjust ģimeņu kopābūšanas prieku un gūt ciemošanās un tradīciju pieredzi, uzturot saviesīgas sarunas gan pie kopīgas maltītes, gan aplūkojot saimniecības plašās košumaugu dobes, gan ķerot ziepju burbuļus.

 

#SIF_vietagimenei

 

Una Grāve

Atbildīgā persona pasākumu “Lasām un salasāmies” īstenošanā

 

Inga Aleksejeva

Projekta vadītāja

t. 26128051

Ģimeņu lasīšanas pasākums “Lasām un salasāmies” Vijciemā 15.augustā
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.