12.04.2016
Mākslas albums “Bildes”

Mūzikas un mākslas festivāls “Bildes”  Latvijā pastāv jau 30 gadus. Šim notikumam par godu iznācis apjomīgs un  krāšņs mākslas albums “Bildes”, kurā apskatāmi  257 autoru — Latvijā iemīļotu mūziķu un mākslinieku — 798 mākslas darbu reprodukcijas. Darbi tapuši un bijuši apskatāmi festivāla izstādēs no 1985. līdz 2015. gadam.

 

Albums sagādās patiesu prieku un pārsteigumu par Latvijā  labi zināmiem mūziķiem, kuru personības iezīmes atpazīsim arī viņu veidotajos mākslas darbos. Varam piekrist tikai E. Patmalnieces teiktajam: “Ja cilvēkam ir talants, tad, visticamāk, vairākās jomās.”

 

Un, protams, mēs valcēnieši varam būt lepni par savu novadnieci Tiju Auziņu, kura ir lolojusi un vadījusi festivālu “Bildes” visus šos gadus.  Lai būtu svētki ir jāiegulda ne mazums pūļu un  pacietības. Taču tas enerģijas virpulis, kas gadu no gada tiek iegriezts “Bilžu” vasarās, lai rudeņos pārtaptu neaizmirstamos  koncertos un izstādēs, uztur  dzīvu šī festivāla ideju un tajā iesaistīto cilvēku vēlmi kopā būšanai un radīšanai. Tādēļ vēlam turpināt – Tikai tā!

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.