16.08.2019
Latvijas Nacionālajai bibliotēkai – SIMTS

Laipni aicināti š. g. 31. augustā no plkst. 10.00 līdz 20.30 uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, lai izbaudītu plašo un daudzveidīgo LNB simtgades jubilejas pasākumu programmu.

 

Pavisam programmā iekļautas 120 norises: diskusijas, radošās darbnīcas, izstādes, spēles, koncerti, filmu seansi un citas aktivitātes, kas organizētas sadarbībā ar teju 100 sadarbības partneriem – LNB draugiem un domubiedriem. Papildus bagātīgajai pasākumu programmai ikvienam interesentam būs iespēja doties arī 15 īpašos ekskursiju maršrutos, nokļūstot ikdienā nepieejamās Gaismas pils vietās, kā arī iepazīt LNB krājuma bagātības un vērot LNB digitālo resursu demonstrācijas. Aktivitātes notiks visā ēkā, tostarp tās priekšlaukumā.

 

Pasākumu programmā aicinām pievērst uzmanību pasākumiem, kas notiks 8. – Bibliotekāru – stāvā: būs gan saruna par terminoloģiju, gan medijpratības meistarklase, gan Arturam Ģērmanim veltītas izstādes atklāšana, LNB darbinieku diplomdarbu izstāde un interesanti objekti no bibliotekāru studiju laikiem, kā arī iespēja piedalīties īstā eksāmenā!

 

Pasākumu programma ir pieejama LNB tīmekļvietnē TE .
Ieeja uz visiem pasākumiem – bez maksas.

 

LNB simtgades svinības notiek ar saukli “Pastāvēs, kas draudzēsies!”. Visi Latvijas bibliotekāri ir LNB draugi, tādēļ gaidīsim jūs un arī jūsu lasītājus un sadarbības partnerus mūsu bibliotēkā!

 

Uz tikšanos 31. augustā!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.