03.07.2020
Jūlijā radošās otrdienas zinātkāriem bērniem

Valkas bibliotēka aicina bērnus uz radošām nodarbībām jūlija otrdienās, kurās darbosimies kopā ar Pikolo. Tas ir žurnāla bērniem galvenais varonis – zinātkārs, rotaļīgs un draudzīgs mākonītis, kura sapņi ir lieli, un tas spēj paveikt ļoti daudz.

Vasaras nodarbībās 7., 14., 21. un 28.jūlijā pl.12.00 Bērnu literatūras nodaļā aicinam bērnus kopā ar Pikolo klausīties, uzzināt, lasīt un aizrautīgi darboties!

Nodarbībās iepazīsimies ar Pikolo radošo daudzpusību un viņa draugiem, kuri mīt stāstā, komiksā, āķīgos, aizraujošos un reizēm smieklīgos uzdevumos.

Kopš 2018. gada rudens “Pikolo” ir pirmais žurnāls bērnu auditorijai, kuru veido Latvijā pazīstami ilustratori un rakstnieki. Žurnāls piedāvā pēc iespējas vairāk uzdevumu, kas dažādos veidos iedrošinātu bērnu domāt un darboties – rakstīt, zīmēt, lasīt, griezt, jautāt, interesēties, mēģināt un izprast.

Pikolo žurnāla interneta vietnē ir iespēja klausīties audio stāstu autorlasījumus un tiek piedāvātas idejas brīvbrīžiem. Vairāk par žurnālu “Pikolo” var lasīt www.pikolozurnals.lv.

#pikoložurnāls #žurnālsbērniem

Informāciju sagatavoja
Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas galvenā bibliotekāre

Radošā otrdiena zinātkāriem bērniem kopā ar Pikolo 28.jūlijā