20.10.2016
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā oktobrī

Ar jaunām grāmatām  aicinām iepazīties 22. 24. un 26. oktobrī . Izsniegšana notiks piektdien, 28. oktobrī.

Šī mēneša piedāvājumā brīnišķīga dzejas grāmata - "Velta Kaltiņa. Dzeja/ Роальд Добровенский. Стихи". Dzīvesbiedri par savu ieceri izsakās:  "Abi, viņš un viņa, vairāk par mūža pusi dzīvoja un dzīvo, var teikt, zem viena vāka. Un negribēja palaist garām gadījumu pabūt blakus un kopā vēlreiz." Nu viņi ir kopā "vienos vākos", un dzeja sabalsojas motīvos, noskaņās un nodzīvoto gadu vērtējumā.

Bibliotēkā izlasāma būs arī šobrīd jau grāmatnīcā izpirktā Alvja Hermaņa “Dienasgrāmata”. Tas ir režisora 2015./2016 gada sezonā pierakstītais par to, ko viņš dara, kāpēc un kā. Alvis Hermanis ir pārliecināts, ka cits diez vai ir  spējīgs saprasts un aprakstīt to tā, kā viņš to gribētu. Par vēl vienu slavenu latvieti - sportistu Kristapu Porziņģi, iznākusi grāmata “Brālis”. Tās autors ir Jānis Porziņģis, Kristapa brālis, kura stāstījumu pierakstījis žurnālists Armands Puče, vairāku pazīstamu sportistu dzīves aprakstu veidotājs.

Pēc ilgāka laika iznākusi grāmata Rimantam Ziedonim. Stāstu krājumā “Pastaiga” sastapsiet rakstnieku, kurš dzīvē atrod filozofisko, humorīgo, ironisko, paradoksālo un rotaļīgo cilvēka dabu.

Uz izvēlēto grāmatu var pieteikties rindā, iegriežoties bibliotēkā. Autorizētie bibliotēkas lietotāji var grāmatu rezervēt elektroniskajā katalogā bibliotēkas mājas lapā, izmantojot aktivizēto tekstu – bibliotēkā pieejamie eksemplāri.

Līga Rozīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas