Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā martā

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 22. līdz 25. martam. Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 26. martā.

Aicinām jaunieguvumus aplūkot (ar iespēju pierakstīties rindā) uz vietas bibliotēkā, kā arī iesakām sekot līdzi grāmatu jaunumiem bibliotēkas mājaslapas sadaļā “Jaunākās grāmatas” un “Bērniem, jauniešiem” – “Jaunākās grāmatas”

Lai pasūtītu vēlamās grāmatas vai žurnālus attālināti, izmantojiet Valkas bibliotēkas elektronisko kopkatalogu. Reģistrētie bibliotēkas lietotāji, kas saņēmuši autorizācijas datus, kopkataloga sadaļā "Mana bibliotēka" var veikt gan grāmatu/resursu pasūtīšanu, gan lietošanas termiņa pagarināšanu un var redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām/resursiem. Kā pasūtīt grāmatu skaties ŠEIT.

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļas vadītāja

Līga Rozīte