Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā decembrī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 14. līdz 17. decembrim.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 18.decembrī

Gadu noslēdzot, piedāvājam ielūkoties, kas notiek vīrieša prātā. Rakstniece Zane Zusta kopā ar psihoterapeitu Gati Līdumu grāmatā “Tarakāni Tavā galvā” pēta un vērtē problēmas un dīvainības, par kurām uztraucas vīrieši.

Labi zināmais televīzijas žurnālists Māris Zanders polemiskās sarunās risina neērtus vēstures jautājumus grāmatās “Latvieši, vācbaltieši un Krievija” un “Ķēpīga tēma. Latvieši-boļševiku balsts”.

Britu komiķis, aktieris, dziedātājs Rasels Brends visdažādāko atkarību ķēžu pārraušanai grāmatā  “Atgūšanās. Brīvība no atkarībām” piedāvā savu versiju - 12 soļu programmu.

Visbeidzot, itāļu kriminālromānu rakstnieks Donato Karīzi savā grāmatā “Dvēseļu tiesa” izmeklēs stāstu par senu un mūžīgu ļaunumu, par kādas meitenes pazušanu Romā, kas lasītāju aizvedīs ar Vatikānu saistītā organizācijā. Galvenajiem varoņiem būs jāizvēlas starp piedošanu un atriebību pilsētā, kuru joprojām pilda tūkstoš gadus čukstēti grēki.

Aicinājums izmantot Valkas bibliotēkas elektronisko katalogu, lai pasūtītu vēlamās grāmatas vai žurnālus! Reģistrētie bibliotēkas lietotāji kopkataloga sadaļā "Mana bibliotēka" var veikt grāmatu/resursu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, var redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām/resursiem.

Informāciju sagatavoja:

Līga Rozīte