19.08.2016
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā augustā

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 22. līdz 25. augustam.

Augustā bibliotēkas krājums papildināts gan ar jaunām daiļliteratūras, gan nozaru literatūras grāmatām.

Atkārtotā izdevumā iznācis Vladimira Kaijaka romāns “Likteņa līdumnieki” četrās grāmatās. Šis autora darbs ir lasītāju iemīļots un, neapšaubāmi, paliekoša vērtība latviešu literatūrā. Savus jaunākos darbus lasītājiem piedāvā Arnolds Auziņš, Inga Puriņa, Daina Šadre un Vilis Seleckis.

Ārzemju literatūras jaunākie tulkojumi – Deivids Hofmeirs “Stounraiders: nāvīgās sacīkstes”, kuru iesaka izlasīt Ghetto games aizsācējs Latvijā Raimonds Elbakjans, un Loras Hillenbrendas grāmata “Nesalauztais”- būs kārtīga lasāmviela vīriešiem. Toties romantiskas noskaņas būs tveramas jaunajā Noras Robertsas romānā “Mēnesgaismas atvarā” un Karīnas Bomanes “Taureņu sala”.

Ja sevi pieskaitāt pie īpaši jūtīgiem cilvēkiem, kuriem nereti pat radinieku jubilejas ir pārbaudījums un ārēji apstākļi vai citu cilvēku noskaņojums var izsist no līdzsvara, tad psihoterapeites Ilses Sandas grāmata “Mīli sevi! Psihoterapeita ieteikumi īpaši jūtīgiem cilvēkiem” būs labs padomdevējs.

Uz izvēlēto grāmatu var pieteikties rindā, iegriežoties bibliotēkā. Autorizētie bibliotēkas lietotāji var grāmatu rezervēt elektroniskajā katalogā bibliotēkas mājas lapā, izmantojot aktivizēto tekstu – bibliotēkā pieejamie eksemplāri.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 26.augustā.

Līga Rozīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas