Izmaiņas Valkas novada bibliotēku maksas pakalpojumos no 1.aprīļa

No 1. aprīļa tiek mainīts maksas pakalpojumu cenrādis Valkas novada bibliotēkās.

Līdzšinējie pakalpojumu izcenojumi bija spēkā kopš 2018. gada rudens. Šajā laika periodā ir ievērojami pieaugušas elektroenerģijas, papīra un tehnikas cenas, kas radīja nepieciešamību pārskatīt bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādi un veikt izmaiņas tajā.

Pieprasītākais maksas pakalpojums – melnbaltas teksta lapas izdruka vai kopija tagad maksās EUR 0.07 līdzšinējo EUR 0.06 vietā, krāsaina A4 attēla izdruka/kopija – EUR 0.87 (līdz šim EUR 0.74). Dokumentu skenēšana turpmāk būs bezmaksas pakalpojums. Papildus jau ierastajiem pakalpojumiem Valkas bibliotēkā turpmāk piedāvāsim arī dokumentu laminēšanu (A4 lapa – EUR 0.50). Ar detalizētu cenrādi iespējams iepazīties Valkas bibliotēkas mājas lapā vai uz vietas bibliotēkā.

Aija Rudīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas