Izmaiņas Valkas bibliotēkas apmeklējumā no 1.aprīļa

No 2022.gada 1.aprīļa tiek atcelti visi nozīmīgākie ierobežojumi bibliotēkas darbībai:

• bibliotēku iekštelpās ne darbiniekiem, ne apmeklētājiem vairs nav jālieto sejas maskas,

• bibliotēku apmeklētājiem nav jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts,

• bibliotēku rīkotajos pasākumos sejas maskas nav jālieto un nav noteikti pasākumu apmeklētāju skaita ierobežojumi.

Vienlaikus paliek spēkā atsevišķi ieteikumi:

2 metru distances ievērošana. Noteikums par distancēšanos neattiecas uz personām no vienas mājsaimniecības un skolēnu grupām.

• bibliotēkā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Pamatojums: Ministru kabineta noteikumi Nr.192 “Grozījumi Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumos Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Informāciju sagatavoja:
Aija Rudīte