Ietaupi laiku, izmanto E-katalogu

Valkas novada Centrālā bibliotēka pieņem lasītājus klātienē arī turpmāk!

Bibliotēkā var veikt grāmatu un žurnālu apmaiņu. Nav iespējams izmantot publiski pieejamos datorus, slēgtas arī lasītavas.

Valkas bibliotēka aicina apmeklētājus:

Kā pasūtīt grāmatu? Noskaidro ŠEIT.

Lai varētu veikt grāmatu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām, jābūt bibliotēkas lasītājam un abonementā jāpalūdz izveidot lasītāja autorizācijas datus – lietotāja vārdu un paroli.

Ja esat jau reģistrējies, bet Jums nav piešķirti autorizācijas dati, tad tos varat saņemt arī savā e-pastā, rakstot uz valkasbiblioteka@valka.lv.

• Ienākot bibliotēkas telpās, valkāt sejas aizsargmasku, veikt roku dezinfekciju
  • Būt sociāli atbildīgiem un ievērot divu metru distanci
  • Izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt bibliotēku, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.