Ērģemes bibliotēka piedalīsies projektā “Iedvesmas bibliotēka”

Valkas novada Ērģemes pagasta bibliotēka ir viena no piecām Latvijā, kura ieguvusi iespēju piedalīties projektā “Iedvesmas bibliotēka”. Pēc tā realizācijas Ērģemes bibliotēkai būs jaunas, izremontētas un mūsdienīgi iekārtotas telpas.

"Iedvesmas bibliotēka" ir pavisam jauns Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības projekts, kura mērķis ir bibliotēkas padarīt vēl aicinošākas, mūsdienīgākas un pievilcīgākas lasītājiem. Šis projekts ik gadu ļaus 3-5 Latvijas bibliotēkām piedzīvot pozitīvas pārmaiņas un kļūt par laikmetīgām kultūrvietām.

Šogad tika iesniegti un izvērtēti 26 projektu pieteikumi. To ideju spektrs bijis plašs – āra lasītavu būve, bērnu un jauniešu lasītavu modernizēšana, jauno tehnoloģiju ieviešana, digitālo telpu izveide, bibliotēku telpu iekārtošana, grāmatu pakomātu uzstādīšana.

Vairāk par biedrību un tās projektu lasiet šeit.

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele