Drossinternets.lv izveidotā galda spēle "Vaifija spēle"

Lai attīstītu bērniem līdzdalības, sadarbības un komunikācijas prasmes un aktualizētu drošības internetā un medijpratības tēmas, kampaņas "Supervaroņi internetā" ietvaros organizācija Drossinternets.lv izstrādājusi galda spēli "Vaifija spēle".

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Drošāka interneta vēstnese Una Grāve ir devusies uz Valkas Jāņa Cimzes ģimnāziju, lai kopā gan ar 6. un 7.klases skolēniem (foto Valkas NCB publikācijā FB), gan 4.klases skolēniem un skolotājām (foto Valkas NCB publikācijā FB) kopā izspēlētu galda spēli “Vaifija spēle” un pārrunātu dažādos jautājumus par un ap internetu.

Spēle tika organizēta kā komandu sacensība, kurā uzvarēja tā komanda, kura ieguva 3 vienas krāsas kartītes.

Lai arī spēles veidotāji šo materiālu gatavojuši sākumskolas vecuma bērniem, spēles saturs ir gana saistošs un izzināms arī pamatskolas vecuma bērniem.

Ieskaties arī - #SupervaroņiInternetā

Informāciju sagatavoja Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre